zamknij

Nasze akcje
MIESIĄC ZDROWYCH ZĘBÓW

Miesiąc Zdrowych Zębów to coroczna ogólnopolska akcja organizowana jest przez PEDIGREE® DentaStix® we współpracy ze środowiskiem weterynarzy w Polsce. Jej celem jest promocja prawidłowej profilaktyki chorób zębów i dziąseł u psów. W ramach akcji zapraszamy wszystkich właścicieli psów na bezpłatne badanie stanu uzębienia swoich pupili w jednej z zaangażowanych w program klinik.Podczas wizyty będzie można również wypróbować za darmo przysmak dentystyczny PEDIGREE® DentaStix®.


Sprawdź

ULUBIONA SASZETKA ANIOŁKA

Saszetka Pedigree® to doskonale zbilansowana kompozycja naturalnych składników, która nie tylko wspaniale smakuje i pachnie, ale także spełnia wymogi jedzenia najwyższej jakości. Zobacz jak zareaguje na nią Jamnik Aniołek :-)


Sprawdź

WYZWANIE PEDIGREE

Na początku roku realizowaliśmy akcję Wyzwanie Pedigree, w ramach której zachęcaliśmy właścicieli psów do karmienia swoich pupili karmą Pedigree Vital Protection. Podejmując wyzwanie, uczestnik miał za zadanie obserwować 4 oznaki zdrowia psa oraz podzielić się opinią na ich temat z innymi, za co był nagradzany. Zdrowa skóra i sierść, mocne zęby, dobre trawienie i odporność - to efekty pełnowartościowej i odpowiednio zbilansowanej diety, która zaspokaja wszystkie potrzeby żywieniowe psów. Dowiedz się więcej o akcji!


Sprawdź
  • Odpowiednia karma dla twojego pupila!

    Najwyżej jakości składniki w karmie mokrej Pedigree zapewniają psu pełnowartościowy posiłek.

  • CZY JESTEŚ GOTOWY NA POSIADANIE PSA?

    Jeśli zastanawiasz się nad wzięciem do swojego domu psa- przemyśl dokładnie tę decyzję.

ZAMKNIJ TO OKNO

Informujemy, że nasza strona internetowa używa informacji zapisanych za pomocą cookies w celach statystycznych, personalizacji i dostosowania serwisu do potrzeb użytkowników. W swojej przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies. W razie korzystania z naszej strony internetowej bez zmiany tych ustawień, będą one zapisywane w pamięci Twojego urządzenia. Dalsze informacje o możliwości dokonywania zmian, dostępne są pod tym linkiem.