PEDIGREE PL
Szukaj
MOKRA
PEDIGREE® Adult z Kurczakiem w Galaretce, 1,2kg
Rozmiary:
 • OPIS PRODUKTU

  PEDIGREE® z Kurczakiem w Galaretce to pokarm, który zaspokoi potrzeby dorosłych psów. Pupile odkryją w nim delikatne mięsiste kawałki i składniki, które są źródłem m.in. białka, kwasów Omega-6, witaminy D3 i E. Formuła Pełnia Życia zapewnia psu pełnowartościowe pożywienie, zawierające wszystko, czego potrzebuje. Dzięki niemu zachowa zdrową energię i dobre samopoczucie. Podając psu jedzenie PEDIGREE® zapewniasz mu wysokiej jakości posiłek, który smakuje i pachnie wyśmienicie. Pokarm został opracowany przez specjalistów ds. żywienia i lekarzy weterynarii w Instytucie Nauki o Zwierzętach WALTHAM™.
  Korzyści z podawania psu PEDIGREE® Pełnia Życia:
  Łatwe trawienie - Naturalny błonnik pomaga zachować zdrowy układ trawienny, by pies zawsze czuł się jak najlepiej.
  Skóra i sierść - Cynk i olej słonecznikowy, zawierający kwas Omega-6, wspierają zdrowie skóry i piękną sierść.
  Wspiera naturalne mechanizmy obronne - Witamina E oraz substancje mineralne troszczą się o silne, naturalne mechanizmy obronne.
 • ZMIANA DIETY

  Jak powinna wyglądać zmiana diety Twojego psa? Rekomendujemy, by nowe posiłki wprowadzać stopniowo w celu uniknięcia problemów żołądkowych. Na ogół cały proces powinien potrwać około 7 dni. Pamiętaj, aby monitorować jego przebieg i upewnić się, że zmiana idzie zgodnie z planem. Na początku wprowadzaj nowy pokarm mieszając go z aktualnym w proporcjach 1:3 i stopniowo zwiększaj je w miarę upływu czasu w taki sposób, by po 7 dniach karmić psa tylko nowym pokarmem. Monitoruj uważnie cały proces.

  Na początek rekomendujemy mieszanie nowego pokarmu z obecnym w proporcjach 1:3, a jeśli wszystko przebiega bez problemów, to po 4 dniach zwiększenie proporcji do 1:1, a po 6 dniach do 3:1. Po 7-8 dniach, jeśli zmiana wciąż przebiega gładko, możesz przejść do podawania psu tylko nowego pokarmu.

  Podczas zmiany diety rekomendujemy, aby czas i miejsce karmienia były takie, jak zazwyczaj. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości lub dodatkowe pytania, zwróć się do swojego lekarza weterynarii.
MOKRA

PEDIGREE® Adult z Kurczakiem w Galaretce, 1,2kg

Rozmiary:
Pedigree imagery
Kup online