PEDIGREE PL
Szukaj
SUCHA
PEDIGREE® Vital Protection Adult Light z Kurczakiem i Warzywami, 13kg
Rozmiary:
 • OPIS PRODUKTU

  W 100% kompletna i zbilansowana, wykonana z wyselekcjonowanych naturalnych składników oraz witamin i minerałów

  Wspiera naturalne mechanizmy obronne — nasze receptury zawierają witaminę E, która posiada właściwości antyoksydacyjne i wspomaga naturalne mechanizmy obronne Twojego psa.

  Zdrowe zęby — Każdy pies zasługuje na szczęśliwy uśmiech, stąd tak ważne jest dla niego utrzymanie zdrowych zębów i dziąseł. Dlatego granulki naszej karmy mają specjalnie opracowaną teksturę, która pomaga oczyszczać zęby Twojego psa.

  Zdrowe trawienie - Każdy pies zasługuje na zdrowy brzuch. Nasze produkty zawierają naturalny błonnik i wysokiej jakości białko, które wspierają zdrowe trawienie.

  Zdrowa skóra i sierść - z olejem słonecznikowym, naturalnym źródłem kwasów Omega-6 i cynkiem, aby pomóc Twojemu psu wyglądać i czuć się świetnie.

  Bez oleju palmowego
  Składniki pozyskiwane z dbałością
  Bez dodatku sztucznych aromatów

  Pełnoporcjowa karma sucha dla dorosłych psów.
 • ZMIANA DIETY

  Jak powinna wyglądać zmiana diety Twojego psa? Rekomendujemy, by nowe posiłki wprowadzać stopniowo w celu uniknięcia problemów żołądkowych. Na ogół cały proces powinien potrwać około 7 dni. Pamiętaj, aby monitorować jego przebieg i upewnić się, że zmiana idzie zgodnie z planem. Na początku wprowadzaj nowy pokarm mieszając go z aktualnym w proporcjach 1:3 i stopniowo zwiększaj je w miarę upływu czasu w taki sposób, by po 7 dniach karmić psa tylko nowym pokarmem. Monitoruj uważnie cały proces.

  Na początek rekomendujemy mieszanie nowego pokarmu z obecnym w proporcjach 1:3, a jeśli wszystko przebiega bez problemów, to po 4 dniach zwiększenie proporcji do 1:1, a po 6 dniach do 3:1. Po 7-8 dniach, jeśli zmiana wciąż przebiega gładko, możesz przejść do podawania psu tylko nowego pokarmu.

  Podczas zmiany diety rekomendujemy, aby czas i miejsce karmienia były takie, jak zazwyczaj. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości lub dodatkowe pytania, zwróć się do swojego lekarza weterynarii.
SUCHA

PEDIGREE® Vital Protection Adult Light z Kurczakiem i Warzywami, 13kg

Rozmiary:
Pedigree imagery
Kup online