PEDIGREE PL
Szukaj
SUCHA
PEDIGREE® Vital Protection Junior z Kurczakiem i Ryżem, 15kg
Rozmiary:
 • OPIS PRODUKTU

  PEDIGREE® Sucha karma dla szczeniąt z kurczakiem i ryżem jest w 100% pełnoporcjowa i zbilansowana oraz zawiera wyselekcjonowane naturalne składniki, a także witaminy i minerały, dostarczając wszystkiego, co jest niezbędne do podsycania żywiołowej miłości do życia wszystkich szczeniąt.

  Dla szczeniąt w wieku od 2 do 15 miesięcy.

  PIELĘGNACJA JAMY USTNEJ - Nasza karma zawiera odpowiednią ilość wapnia, aby wspierać zdrowy rozwój zębów. Rozmiar krokietów został specjalnie zaprojektowany, aby pasował do szczęk szczeniąt.

  WSPARCIE NATURALNYCH MECHANIZMÓW OBRONNYCH - Nasze receptury zawierają witaminę E, która wspiera naturalne mechnizmy obronne, dzięki czemu Twój szczeniak może kontynuować odkrywanie wielkiego świata.

  ZDROWE TRAWIENIE - Nasza karma zawiera wysokostrawnego kurczaka i ryż, które są łatwo przyswajane przez ich rozwijający się układ pokarmowy.

  WZROST I OCHRONA - Specjalna formuła z cynkiem i olejem słonecznikowym, naturalnym źródłem kwasów tłuszczowych omega 6, które pomogą odżywić skórę i sierść Twojego szczeniaka.

  Bez oleju palmowego
  Bez dodatku sztucznych aromatów
 • SKŁADNIKI

  Skład: zboża* (w tym ryż 4%), mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (28%, w tym kurczak 4%), oleje i tłuszcze (w tym olej słonecznikowy 0,4%), produkty pochodzenia roślinnego*, substancje mineralne. *Składniki naturalnego pochodzenia.
 • WSKAZÓWKI DOTYCZĄCE KARMIENIA

  Dodatki / 1 kg: Przeciwutleniacze; Dodatki dietetyczne: Witamina D₃: 1500 IU, Witamina E: 100 IU, Miedź (siarczanu miedzi (II), pięciowodny): 9,0 mg, Jod (jodek potasu): 2,2 mg, Mangan (siarczan manganawy, jednowodny): 31,0 mg, Selen (selenin sodu): 0,25 mg, Cynk (siarczan cynku, jednowodny): 89,0 mg.
 • ZMIANA DIETY

  Jak powinna wyglądać zmiana diety Twojego psa? Rekomendujemy, by nowe posiłki wprowadzać stopniowo w celu uniknięcia problemów żołądkowych. Na ogół cały proces powinien potrwać około 7 dni. Pamiętaj, aby monitorować jego przebieg i upewnić się, że zmiana idzie zgodnie z planem. Na początku wprowadzaj nowy pokarm mieszając go z aktualnym w proporcjach 1:3 i stopniowo zwiększaj je w miarę upływu czasu w taki sposób, by po 7 dniach karmić psa tylko nowym pokarmem. Monitoruj uważnie cały proces.

  Na początek rekomendujemy mieszanie nowego pokarmu z obecnym w proporcjach 1:3, a jeśli wszystko przebiega bez problemów, to po 4 dniach zwiększenie proporcji do 1:1, a po 6 dniach do 3:1. Po 7-8 dniach, jeśli zmiana wciąż przebiega gładko, możesz przejść do podawania psu tylko nowego pokarmu.

  Podczas zmiany diety rekomendujemy, aby czas i miejsce karmienia były takie, jak zazwyczaj. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości lub dodatkowe pytania, zwróć się do swojego lekarza weterynarii.
SUCHA

PEDIGREE® Vital Protection Junior z Kurczakiem i Ryżem, 15kg

Rozmiary:
Pedigree imagery
Kup online