Lista produktów

Tutaj możesz zobaczyć nasze produkty

Nasza obietnica

Dowiedz się więcej o naszej obietnicy

Fakty o naszej karmie

Dowiedz się, z czego robimy naszą karmę

Zobacz, co może dobra karma

Sucha karma Pedigree®:

W 100% kompletna i opracowana w oparciu o badania naukowe po to, aby wspierać zdrowie jamy ustnej Twojego psa, dbać o jego skórę i sierść oraz wspomagać trawienie i odporność. Dostarcza 30% więcej posiłku w przeliczeniu na kilogram w porównaniu z innymi wiodącymi markami karmy suchej dla psów dorosłych dostępnymi w sklepach.

Mokra karma Pedigree®:

W 100% kompletna i zbilansowana mokra karma Pedigree®. Nasze karmy mokre zawierają około cztery razy mniej kalorii na gram niż przeciętna karma sucha.

Pielęgnacja jamy ustnej z Pedigree®:

4 na 5 psów powyżej 3. roku życia cierpi na choroby dziąseł, tak więc regularna pielęgnacja jamy ustnej jest niezwykle istotna dla Twojego psa. Dzięki połączeniu specjalnej tekstury oraz aktywnych składników, regularnie stosowane przysmaki Pedigree® DentaStix® do codziennego podawania i Advanced do podawania dwa razy w tygodniu, redukują przyrost osadu i kamienia nazębnego, co zostało udowodnione badaniami naukowymi.

Przysmaki Pedigree®:

Zdrowe przysmaki dla szczęśliwych psów. Czy w trakcie treningu, czy jako nagroda lub po prostu jako element zabawy, przesmaki Pedigree® oferują smaczny i odpowiedzialny sposób na budowanie więzi ze zwierzęciem oraz zadbanie o jego kondycję emocjonalną.