PEDIGREE® DentaStixTM 2x w Tygodniu, duże rasy

4 na 5 psów powyżej 3. roku życia cierpi na choroby dziąseł. Dlatego PEDIGREE® stworzyło DentaStixTM 2x w Tygodniu, który redukuje gromadzenie się osadu na linii dziąseł, tam gdzie ma to największe znaczenie. Wszystko to dzięki rewolucyjnej teksturze, która zagina się wokół zębów dając efekt głębokiego oczyszczania. Z PEDIGREE® DentaStixTM skutecznie troszczysz się o zdrowie i witalność swojego psa. Przysmak został opracowany przez specjalistów ds. żywienia i lekarzy weterynarii w Centrum Żywienia Zwierząt WALTHAMTM.

WSKAZÓWKI DOTYCZĄCE KARMIENIA

Duże psy np. labrador: podawać 2 przysmaki na tydzień. Ten rozmiar przysmaku do gryzienia jest przeznaczony wyłącznie dla psów o wadze powyżej 25 kg. Nie jest przeznaczony dla szczeniąt poniżej 4. miesiąca życia.

 

2 przysmaki pokrywają 10% tygodniowego zapotrzebowania energetycznego psa o wadze 25 kg. Należy odpowiednio zmniejszyć dawkę głównego posiłku. Po otwarciu opakowania
zużyć w ciągu 24 godzin. Zapewnij psu świeżą wodę do picia. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.

 

Nieprzyjemny zapach z jamy ustnej lub krwawiące dziąsła mogą być oznaką choroby dziąseł. W trosce o zachowanie zdrowia jamy ustnej Twojego psa zalecamy weterynaryjną kontrolę stomatologiczną co 6 miesięcy, codzienne mycie zębów oraz regularne stosowanie przysmaków dentystycznych.

SKŁADNIKI/SKŁAD

Skład: zboża, produkty pochodzenia roślinnego, mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (w tym 4% kurczaka), substancje mineralne (w tym 2,2% tripolifosforanu sodu), oleje i tłuszcze. białko: 4,9; zawartość tłuszczu: 1,1; materia nieorganiczna: 5,9; włókno surowe: 0,6; wilgotność: 15; wapń: 0,8.

Składniki analityczne

białko: 4,9
zawartość tłuszczu: 1,1
materia nieorganiczna: 5,9
włókno surowe: 0,6
wilgotność: 15
wapń: 0,8.
Dodatki / 1 kg: Dodatki dietetyczne:
Siarczan cynku siedmiowodny: 1000 mg.
Pedigree® Feeling Happy Pedigree® Feeling Happy