PEDIGREE® DentaStix 2x W Tygodniu, małe rasy

4 na 5 psów powyżej 3. roku życia cierpi na choroby dziąseł. Dlatego PEDIGREE® stworzyło DentaStix 2x w Tygodniu , które redukuje nagromadzenie się osadu na linii dziąseł, gdzie ma to największe znaczenie. Wszystko to dzięki rewolucyjnej teksturze, która zagina się wokół zębów dając efekt głębokiego oczyszczania. Z PEDIGREE® DentaStix skutecznie troszczysz się o zdrowie i witalność swojego psa.

WSKAZÓWKI DOTYCZĄCE KARMIENIA

Małe psy np. jamnik: podawać 2 przysmaki na tydzień. Ten rozmiar przysmaku do gryzienia jest przeznaczony wyłącznie dla psów o wadze 5-10 kg. Nie jest przeznaczony dla szczeniąt poniżej 4. miesiąca życia.

 

2 przysmaki pokrywają 11% tygodniowego zapotrzebowania energetycznego psa o wadze 5 kg. Należy odpowiednio zmniejszyć dawkę głównego posiłku. Po otwarciu opakowania
zużyć w ciągu 24 godzin. Zapewnij psu świeżą wodę do picia. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.

 

Nieprzyjemny zapach z jamy ustnej lub krwawiące dziąsła mogą być oznaką choroby dziąseł. W trosce o zachowanie zdrowia jamy ustnej Twojego psa zalecamy weterynaryjną kontrolę stomatologiczną co 6 miesięcy, codzienne mycie zębów oraz regularne stosowanie przysmaków dentystycznych.

SKŁADNIKI/SKŁAD

Skład: zboża, produkty pochodzenia roślinnego, mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (w tym 4% kurczaka), substancje mineralne (w tym 2,2% tripolifosforanu sodu), oleje i tłuszcze.

Składniki analityczne

białko:4,9
zawartość tłuszczu:1,1
materia nieorganiczna:5,9
włókno surowe:0,6
wilgotność:15
wapń:0,8.
Dodatki / 1 kg:Dodatki dietetyczne:
Siarczan cynku siedmiowodny:1000 mg.
Pedigree® Feeling HappyPedigree® Feeling Happy
Ustawienia plików cookie