PEDIGREE® Dentastix Fresh Codzienna pielęgnacja jamy ustnej, średnie rasy

PEDIGREE® Dentastix Fresh Codzienna pielęgnacja jamy ustnej, średnie rasy

PEDIGREE® DentaStix™ Daily Fresh to karma uzupełniająca dla psów powyżej 4. miesiąca życia. Przeznaczona jest wyłącznie dla zwierząt o masie ciała od 10 do 25 kg. Aby Twój pupil mógł zachować zdrowe i silne dziąsła, podawaj mu codziennie pyszny i skuteczny przysmak dentystyczny. PEDIGREE® DENTASTIX™ Daily Fresh zawiera składniki aktywne i unikalną mieszankę z ekstraktu z zielonej herbaty i olejku eukaliptusowego, które pomagają odświeżyć oddech Twojego pupila.  Przysmaki nie zawierają cukrów, sztucznych barwników i dodatków smakowych.

Korzyści z podawania psu PEDIGREE® DentaStix™ Daily Fresh:

Higiena jamy ustnej - Redukuje przyrost kamienia nazębnego nawet do 80%.
Skuteczne oczyszczanie - Oczyszcza trudno dostępne zęby.
Zdrowe dziąsła - Wspiera zdrowie dziąseł.
Świeży oddech - Aktywne składniki pomagają odświeżyć oddech pupila.
Bez dodatku sztucznych barwników i aromatów oraz cukru
Niska zawartość tłuszczu

WSKAZÓWKI DOTYCZĄCE KARMIENIA

Sposób karmienia: Średnie psy np. cocker spaniel: podawać 1 sztukę dziennie. Ten przysmak do gryzienia jest przeznaczony dla psów o masie ciała 10 - 25 kg. Nie jest przeznaczony dla szczeniąt poniżej 4 miesiąca życia.

Aby zachować jakość i świeżość produktu po otwarciu opakowania, należy je szczelnie zamknąć. Po otwarciu opakowania zużyć w ciągu 14 dni. Pamiętaj, aby zapewnić zwierzęciu stały dostęp do świeżej wody do picia. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Jeśli nieświeży oddech utrzymuje się, należy skontaktować się z lekarzem weterynarii, gdyż jest to często oznaką choroby dziąseł.

SKŁADNIKI/SKŁAD

Skład: zboża, produkty pochodzenia roślinnego (w tym bezkofeinowy ekstrakt z zielonej herbaty 0,2%), substancje mineralne (w tym tripolifosforan sodu 2,3%), mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego, oleje i tłuszcze (w tym olejek eukaliptusowy 0,03%).

Kaloryczność: 301 kcal/100 g

Składniki analityczne (%): białko: 8,1; zawartość́ tłuszczu: 1,3; materia nieorganiczna: 6,3; włókno surowe: 0,20; wilgotność́: 15,4

Dodatki / 1kg: Dodatki dietetyczne: Witamina E: 1365 mg, Cynk (siarczan cynku, siedmiowodny): 198 mg / Dodatki sensoryczne: Aromat Kurczaka: 19,4 mg.

Składniki analityczne

Białko: 8,1
Zawartość Tłuszczu: 1,3
Włókno Surowe: 0,2
Wilgotność: 15,4
Pedigree® Feeling Happy Pedigree® Feeling Happy