PEDIGREE® Junior Zdrowy Start z Kurczakiem w galaretce, dla szczeniąt 1-12 miesięcy

PEDIGREE® Junior to pokarm, który zaspokoi potrzeby rosnących psów. Pupile odkryją w nim delikatne kawałeczki drobiowego mięsa, które są źródłem białka, fosforu, wapnia i witaminy E. Formuła Pełnia Życia zapewnia psu pełnowartościowe pożywienie i zbilansowane składniki, zawierające wszystko, czego potrzebuje. Dzięki nim będzie zdrowo się rozwijał. Podając psu jedzenie PEDIGREE® Junior zapewniasz mu wysokiej jakości posiłek, który smakuje i pachnie wyśmienicie. Pokarm został opracowany przez specjalistów ds. żywienia i lekarzy weterynarii w Centrum Żywienia Zwierząt WALTHAMTM.

WSKAZÓWKI DOTYCZĄCE KARMIENIA

Uwzględnij okres przejściowy i dostosuj ilości pokarmu do potrzeb zwierzęcia. Więcej informacji na temat żywienia na naszej stronie internetowej www.pedigree.pl lub pod numerem naszej infolinii 0-801 10 63 63. Zapewnij psu świeżą wodę do picia. Produkt należy podawać w temperaturze pokojowej. Niewykorzystaną część przechowywać w lodówce do 2 dni.

SKŁADNIKI/SKŁAD

Skład: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (50%, w tym 4% kurczaka), ryby i produkty rybne, oleje i tłuszcze (w tym 1,5% oleju słonecznikowego), substancje mineralne, roślinne ekstrakty białkowe, produkty pochodzenia roślinnego (w tym 0,5% wysłodków buraczanych).

Składniki analityczne

białko:9
zawartość tłuszczu:7
materia nieorganiczna:2,5
włókno surowe:0,6
wilgotność:79
wapń:0,45
fosfor:0,3
Dodatki / 1 kg:Dodatki dietetyczne:
Witamina E:300 mg
Jodan wapnia bezwodny:0,6 mg
Siarczan miedzi pięciowodny:10 mg
Siarczan żelaza jednowodny:15 mg
Siarczan manganu jednowodny:8 mg
Siarczan cynku jednowodny:74,8 mg.
Pedigree® Feeling HappyPedigree® Feeling Happy
Ustawienia plików cookie