PEDIGREE® Pełnia Życia z Kurczakiem i Jagnięciną w sosie, dla dorosłych psów

PEDIGREE® to pokarm, który zaspokoi potrzeby dorosłych psów. Pupile odkryją w nim delikatne kawałki mięsa i składniki, które są źródłem białka, kwasów Omega-6, witaminy D3 i E. Formuła Pełnia Życia zapewnia psu pełnowartościowe pożywienie, zawierające wszystko, czego potrzebuje. Dzięki niemu zachowa zdrową energię i dobre samopoczucie. Podając psu jedzenie PEDIGREE® zapewniasz mu wysokiej jakości posiłek, który smakuje i pachnie wyśmienicie. Pokarm został opracowany przez specjalistów ds. żywienia i lekarzy weterynarii w Centrum Żywienia Zwierząt WALTHAMTM.

X

WSKAZÓWKI DOTYCZĄCE KARMIENIA

Uwzględnij okres przejściowy i dostosuj ilości pokarmu do potrzeb zwierzęcia. Więcej informacji na temat żywienia na naszej stronie internetowej www.pedigree.pl lub pod numerem naszej infolinii 0-801 10 63 63. Zapewnij psu świeżą wodę do picia. Produkt należy podawać w temperaturze pokojowej. Niewykorzystaną część przechowywać w lodówce do 2 dni.

SKŁADNIKI/SKŁAD

Skład: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (33%, w tym 4% kurczaka, 4% jagnięciny), zboża, roślinne ekstrakty białkowe, produkty pochodzenia roślinnego (w tym 0,5% wysłodków buraczanych), oleje i tłuszcze (w tym 0,5% oleju słonecznikowego), substancje mineralne.

Składniki analityczne

białko: 7,5
zawartość tłuszczu: 4,5
materia nieorganiczna: 2,5
włókno surowe: 0,3
wilgotność: 80.
Dodatki / 1 kg: Dodatki dietetyczne:
Witamina D3: 300 IU
Witamina E: 50 mg
Jodan wapnia bezwodny: 0,39 mg
Siarczan miedzi pięciowodny: 6 mg
Siarczan żelaza jednowodny: 9,9 mg
Siarczan manganu jednowodny: 6 mg
Siarczan cynku jednowodny: 74,8 mg.
Pedigree® Feeling Happy Pedigree® Feeling Happy
Ustawienia plików cookie