PEDIGREE® z Wołowiną w galaretce, dla dorosłych psów. 1200 g

PEDIGREE® to pokarm, który zaspokoi potrzeby dorosłych psów. Pupile odkryją w nim delikatne kawałki mięsa i składniki, które są źródłem białka, kwasów Omega-6, witaminy D3 i E. Formuła Pełnia Życia zapewnia psu pełnowartościowe pożywienie, zawierające wszystko, czego potrzebuje. Dzięki niemu zachowa zdrową energię i dobre samopoczucie. Podając psu jedzenie PEDIGREE® zapewniasz mu wysokiej jakości posiłek, który smakuje i pachnie wyśmienicie. Pokarm został opracowany przez specjalistów ds. żywienia i lekarzy weterynarii w Centrum Żywienia Zwierząt WALTHAMTM.

WSKAZÓWKI DOTYCZĄCE KARMIENIA

Uwzględnij okres przejściowy i dostosuj ilości pokarmu do potrzeb zwierzęcia. Więcej informacji na temat żywienia na naszej stronie internetowej www.pedigree.pl lub pod numerem naszej infolinii 0-801 10 63 63. Zapewnij psu świeżą wodę do picia. Produkt należy podawać w temperaturze pokojowej. Niewykorzystaną część przechowywać w lodówce do 2 dni.

SKŁADNIKI/SKŁAD

Skład: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (45%, w tym 4% wołowina), oleje i tłuszcze (w tym 0,5% oleju słonecznikowego), substancje mineralne, produkty pochodzenia roślinnego (w tym 0,5% wysłodków buraczanych), roślinne ekstrakty białkowe.

Składniki analityczne

białko:8
zawartość tłuszczu:5,5
materia nieorganiczna:3
włókno surowe:0,3
wilgotność:80.
Dodatki / 1 kg:Dodatki dietetyczne:
Witamina D3:300 IU
Witamina E:50 mg
Jodan wapnia bezwodny:0,39 mg
Siarczan miedzi pięciowodny:5,14 mg
Siarczan żelaza jednowodny:9,9 mg
Siarczan manganu jednowodny:6 mg
Siarczan cynku jednowodny:74,8 mg
Dodatki technologiczne: 
Guma kasja:1200 mg.
Pedigree® Feeling HappyPedigree® Feeling Happy
Ustawienia plików cookie