PEDIGREE® Jumbone, Maxi

PEDIGREE® Jumbone to apetyczna przekąska, zawierająca pyszne nadzienie o wołowym smaku, którą psy uwielbiają gryźć, obgryzać, nadgryzać. Ma także odpowiedni do gryzienia kształt i teksturę. Z PEDIGREE® Jumbone skutecznie troszczysz się o zdrowie i witalność swojego psa, a jednocześnie zaspokajasz jedną z jego podstawowych potrzeb behawioralnych- potrzebę żucia i gryzienia.

WSKAZÓWKI DOTYCZĄCE KARMIENIA

Duże psy (od 25 kg): nie więcej niż 1 przysmak na tydzień. Ten rozmiar przysmaku nie jest przeznaczony dla psów o wadze poniżej 25 kg i szczeniąt poniżej 9. miesiąca życia.

 

Każdy przysmak pokrywa 10% tygodniowego zapotrzebowania energetycznego psa o wadze 25 kg. Należy odpowiednio zmniejszyć dawkę głównego posiłku. Po otwarciu opakowania zużyć w ciągu 14 dni. Zapewnij psu świeżą wodę do picia. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.

SKŁADNIKI/SKŁAD

Skład: zboża, produkty pochodzenia roślinnego, cukry, mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (w tym 4% wołowiny), substancje mineralne, roślinne ekstrakty białkowe, oleje i tłuszcze, nasiona, zioła.

Składniki analityczne

białko: 6,7
zawartość tłuszczu: 1,6
materia nieorganiczna: 3,7
włókno surowe: 2,5
wilgotność: 16
wapń: 0,6
kwasy tłuszczowe omega-3: 720 mg/kg
Dodatki / 1 kg: Dodatki dietetyczne:
Witamina A: 5029 IU
Witamina E: 50,3 mg
Siarczan żelaza jednowodny: 46 mg.
Pedigree® Feeling Happy Pedigree® Feeling Happy