PEDIGREE® Jumbone średnie rasy, 180g

PEDIGREE® Jumbone średnie rasy, 180g

PEDIGREE® Jumbone to apetyczna przekąska, zawierająca pyszne nadzienie o wołowym smaku, którą psy uwielbiają gryźć, obgryzać, nadgryzać. Ma także odpowiedni do gryzienia kształt i teksturę. Z PEDIGREE® Jumbone skutecznie troszczysz się o zdrowie i witalność swojego psa, a jednocześnie zaspokajasz jedną z jego podstawowych potrzeb behawioralnych- potrzebę żucia i gryzienia.

WSKAZÓWKI DOTYCZĄCE KARMIENIA

Średnie psy (10-15 kg): nie więcej niż 1 przysmak na tydzień. Średnie psy (15-25 kg): nie więcej niż 1 przysmak na tydzień. Duże psy (od 25 kg): podawać do 2 przysmaków na tydzień. Ten rozmiar przysmaku nie jest przeznaczony dla psów o wadze poniżej 10 kg i szczeniąt poniżej 9. miesiąca życia.

 

Każdy przysmak pokrywa 9% tygodniowego zapotrzebowania energetycznego psa o wadze 10 kg. Należy odpowiednio zmniejszyć dawkę głównego posiłku. Po otwarciu opakowania zużyć w ciągu 14 dni. Zapewnij psu świeżą wodę do picia. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.

SKŁADNIKI/SKŁAD

Skład: zboża, produkty pochodzenia roślinnego, cukry, substancje mineralne, mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (w tym suszona wątroba wołowa w proszku 1.2%, co odpowiada zawartości wołowiny 2% i suszonej wątroby drobiowej w proszku 1.2%, co odpowiada zawartości drobiu 2.5%), nasiona, oleje i tłuszcze, roślinne ekstrakty białkowe. 

Składniki analityczne

białko: 6,5
zawartość tłuszczu: 1,9
materia nieorganiczna: 4
włókno surowe: 2,2
wilgotność: 16
wapń: 0,5
kwasy tłuszczowe omega-3: 700 mg/kg
Dodatki / 1 kg: Dodatki dietetyczne:
Witamina A: 5000 IU
Witamina E: 50 mg
Siarczan żelaza jednowodny: 50 mg.
Pedigree® Feeling Happy Pedigree® Feeling Happy