PEDIGREE® Munch Przysmak z rozdrobnioną skórą wołową 48 g

PEDIGREE® Munch to przysmak z rozdrobnionej skóry wołowej, który jest doskonałym uzupełnieniem podstawowej diety psa. W każdej porcji znajdują się starannie dobrane składniki pochodzenia zwierzęcego i roślinnego, połączone w wygodną formę przekąski, idealną podczas spaceru lub zabawy z psem. Przysmak PEDIGREE® MUNCH do żucia został opracowany pod okiem specjalistów ds. żywienia i lekarzy weterynarii w Centrum Żywienia Zwierząt WALTHAM. W procesie wytwarzania używane są najwyższej jakości składniki, bez dodatku sztucznych aromatów i barwników. PEDIGREE® MUNCH Przysmak z rozdrobnioną skórą wołową to idealna przekąska dla dorosłych psów.

X

WSKAZÓWKI DOTYCZĄCE KARMIENIA

Należy odpowiednio zmniejszyć dawkę głównego posiłku. Dostosuj ilość przysmaku do wielkości i wieku psa. W razie pytań odwiedź naszą stronę internetową www.pedigree.pl lub zadzwoń pod numer naszej infolinii. Pamiętaj, aby zapewnić psu stały dostęp do świeżej wody do picia. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu opakowania zużyć w ciągu 7 dni.

SKŁADNIKI/SKŁAD

Skład: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (w tym 4% skóry wołowej), produkty pochodzenia roślinnego.

Składniki analityczne

białko: 84
zawartośc tłuszczu: 5
materia nieorganiczna: 2
włókno surowe: 1
wilgotność: 14

INSTRUKCJA KARMIENIA

Małe psy np. jamnik: nie więcej niż 1 sztuka dziennie. Średnie psy np. cocker spaniel: podawać nie więcej niż 1 przysmak na dzień. Duże psynp. labrador: do 3 sztuk dziennie. Nie jest przeznaczony dla psów poniżej 18. miesiąca życia.

Pedigree® Feeling Happy Pedigree® Feeling Happy