PEDIGREE® WRAP Przysmak z rozdrobnionej skóry wołowej i prawdziwym mięsem z kurczaka

PEDIGREE® WRAP Przysmak z rozdrobnionej skóry wołowej i prawdziwym mięsem z kurczaka jest uzupełnieniem podstawowej diety psa. W każdej porcji znajdują się starannie dobrane składniki pochodzenia zwierzęcego i roślinnego, połączone w wygodną formę przekąski, idealną podczas spaceru lub zabawy z psem. Przysmak PEDIGREE® WRAP do chrupania został opracowany pod okiem specjalistów ds. żywienia i lekarzy weterynarii w Centrum Żywienia Zwierząt WALTHAM. W procesie wytwarzania używane są najwyższej jakości składniki, bez dodatku sztucznych aromatów i barwników. PEDIGREE® WRAP Przysmak z rozdrobnionej skóry wołowej i prawdziwym mięsem z kurczaka to idealna przekąska dla dorosłych psów.

X

WSKAZÓWKI DOTYCZĄCE KARMIENIA

Należy odpowiednio zmniejszyć dawkę głównego posiłku. Dostosuj ilość przysmaku do wielkości i wieku psa. W razie pytań odwiedź naszą stronę internetową www.pedigree.pl lub zadzwoń pod numer naszej infolinii. Pamiętaj, aby zapewnić psu stały dostęp do świeżej wody do picia. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu opakowania zużyć w ciągu 7 dni.

SKŁADNIKI/SKŁAD

Skład: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (w tym 4% skóry wołowej i 40% kurczaka), produkty pochodzenia roślinnego, substancje mineralne, cukry, oleje i tłuszcze.

Składniki analityczne

białko: 80
zawartość tłuszczu: 4
materia nieorganiczna: 5
włókno surowe: 1
wilgotność: 14
Dodatki / 1 kg: Przeciwutleniacze.

INSTRUKCJA KARMIENIA

Małe psy np. jamnik: nie więcej niż pół sztuki dziennie. Średnie psy np. cocker spaniel: podawać nie więcej niż 1 przysmak na dzień. Duże psy np. labrador: do 3 sztuk dziennie. Nie jest przeznaczony dla psów poniżej 18. miesiąca życia.

Pedigree® Feeling Happy Pedigree® Feeling Happy