PEDIGREE® Mini Vital Protection™ z Kurczakiem i Warzywami, dla dorosłych psów małych ras. 900g

PEDIGREE® Mini Vital Protection™ z Kurczakiem i Warzywami dla dorosłych psów małych ras to jedzenie, które zostało opracowane z myślą o zaspokojeniu najważniejszych potrzeb psów: wspiera naturalnie silnie mechanizmy obronne, ułatwia zachowanie zdrowej skóry i sierści, wspomaga trawienie, a także pomaga oczyszczać zęby czworonoga. Z PEDIGREE® Mini Vital Protection ™ dostarczasz kompletne i zbilansowane pożywienie, które pomoże utrzymać Twojego psa w zdrowiu i witalności. Nie zawiera sztucznych barwników i aromatów (dodatków smakowych). Pokarm ten został opracowany przez specjalistów ds. żywienia i lekarzy weterynarii w Centrum Żywienia Zwierząt WALTHAM™.

WSKAZÓWKI DOTYCZĄCE KARMIENIA

Uwzględnij okres przejściowy i dostosuj ilości karmy do potrzeb zwierzęcia. W przypadku psów z nadwagą, zmniejsz dzienną ilość. Jak? Sprawdź na naszej stronie internetowej www.pedigree.pl lub zadzwoń pod numer naszej infolinii 0-801 10 63 63. Zapewnij psu świeżą wodę do picia. Produkt należy przechowywać w zamkniętym opakowaniu, w suchym i chłodnym miejscu

SKŁADNIKI/SKŁAD

zboża, mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (20%, w tym 4% kurczaka w brązowych granulkach), oleje i tłuszcze (w tym 0,5% oleju słonecznikowego), produkty pochodzenia roślinnego (w tym 2% wysłodków buraczanych), substancje mineralne (w tym 0,7% tripolifosforanu sodu jako składnika aktywnego w brązowych granulkach), warzywa (4% marchewki w pomarańczowych granulkach, 4% groszku w zielonych granulkach), roślinne ekstrakty białkowe.

Składniki analityczne

białko:22,0
zawartość tłuszczu:13,0
materia nieorganiczna:8
włókno surowe:1,9
tłuszczowe omega-6:2,2
żelazo:126 mg/kg.
Dodatki / 1 kg:Przeciwutleniacze / Barwniki pochodzenia naturalnego
Dodatki dietetyczne: 
Witamina A:15300 IU
Witamina B₁:7,3 mg
Witamina B₂:12,5 mg
Witamina B₆:3,3 mg
Witamina D₃:1688 IU
Witamina E:150 mg
Siarczan miedzi pięciowodny:28 mg
Siarczan manganu jednowodny:113 mg
Jodek potasu:2,3 mg
Selenin sodu:0,65 mg
Siarczan cynku jednowodny:300 mg.
Pedigree® Feeling HappyPedigree® Feeling Happy
Ustawienia plików cookie