PEDIGREE® Vital Protection™ Junior Bogaty w Kurczaka, z Ryżem. 2,6kg

PEDIGREE® Vital Protection™ Junior to jedzenie, które zostało opracowane z myślą o zaspokojeniu najważniejszych potrzeb szczeniąt: wspiera naturalnie silne mechanizmy obronne, ułatwia zachowanie zdrowej skóry i sierści, wspomaga dobre trawienie, a także pomaga oczyszczać zęby czworonoga. Z PEDIGREE® Vital Protection Junior dostarczasz kompletne i zbilansowane pożywienie, które pomoże szczeniętom wyrosnąć na zdrowe i silne psy. Nie zawiera sztucznych barwników i aromatów (dodatków smakowych). Pokarm został opracowany przez specjalistów ds. żywienia i lekarzy weterynarii w Centrum Żywienia Zwierząt WALTHAM™.

WSKAZÓWKI DOTYCZĄCE KARMIENIA

Uwzględnij okres przejściowy i dostosuj ilości karmy do potrzeb zwierzęcia. W przypadku psów z nadwagą, zmniejsz dzienną ilość. Jak? Sprawdź na naszej stronie internetowej www.pedigree.pl lub zadzwoń pod numer naszej infolinii 0-801 10 63 63. Zapewnij psu świeżą wodę do picia. Produkt należy przechowywać w zamkniętym opakowaniu, w suchym i chłodnym miejscu

SKŁADNIKI/SKŁAD

zboża (w tym 4% ryżu), mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (30%, w tym 14% kurczaka), oleje i tłuszcze (w tym 0,4% oleju słonecznikowego), produkty pochodzenia roślinnego, substancje mineralne, roślinne ekstrakty białkowe.

Składniki analityczne

białko:28,1
zawartość tłuszczu:15,6
materia nieorganiczna:7,3
włókno surowe:2,4
wapń:1,5
fosfor:1,1.
Dodatki / 1 kg:Przeciwutleniacze / Dodatki dietetyczne:
Witamina A:9520 IU
Witamina D₃:1050 IU
Witamina E:450 mg
Miedź (pięciowodny siarczan miedzi (II)):8,7 mg
Jod (jodek potasu):2,2 mg
Mangan (siarczan manganawy jednowodny):33 mg
Selen (selenin sodu):0,16 mg
Cynk (siarczan cynku jednowodny):94,4 mg.
Pedigree® Feeling HappyPedigree® Feeling Happy
Ustawienia plików cookie