PEDIGREE® Vital Protection™ Junior Bogaty w Kurczaka, z Ryżem. 2,6kg

PEDIGREE® Vital Protection™ Junior Bogaty w Kurczaka, z Ryżem. 2,6kg

PEDIGREE® Vital Protection™ Junior to jedzenie, które zostało opracowane z myślą o zaspokojeniu najważniejszych potrzeb szczeniąt: wspiera naturalnie silne mechanizmy obronne, ułatwia zachowanie zdrowej skóry i sierści, wspomaga dobre trawienie, a także pomaga oczyszczać zęby czworonoga. Z PEDIGREE® Vital Protection Junior dostarczasz kompletne i zbilansowane pożywienie, które pomoże szczeniętom wyrosnąć na zdrowe i silne psy. Nie zawiera sztucznych barwników i aromatów (dodatków smakowych). Pokarm został opracowany przez specjalistów ds. żywienia i lekarzy weterynarii w Centrum Żywienia Zwierząt WALTHAM™.

WSKAZÓWKI DOTYCZĄCE KARMIENIA

Uwzględnij okres przejściowy i dostosuj ilości karmy do potrzeb zwierzęcia. W przypadku psów z nadwagą, zmniejsz dzienną ilość. Jak? Sprawdź na naszej stronie internetowej www.pedigree.pl lub zadzwoń pod numer naszej infolinii 0-801 10 63 63. Zapewnij psu świeżą wodę do picia. Produkt należy przechowywać w zamkniętym opakowaniu, w suchym i chłodnym miejscu

SKŁADNIKI/SKŁAD

zboża (w tym 4% ryżu), mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (30%, w tym 14% kurczaka), oleje i tłuszcze (w tym 0,4% oleju słonecznikowego), produkty pochodzenia roślinnego, substancje mineralne, roślinne ekstrakty białkowe.

Składniki analityczne

białko: 28,1
zawartość tłuszczu: 15,6
materia nieorganiczna: 7,3
włókno surowe: 2,4
wapń: 1,5
fosfor: 1,1.
Dodatki / 1 kg: Przeciwutleniacze / Dodatki dietetyczne:
Witamina A: 9520 IU
Witamina D₃: 1050 IU
Witamina E: 450 mg
Miedź (pięciowodny siarczan miedzi (II)): 8,7 mg
Jod (jodek potasu): 2,2 mg
Mangan (siarczan manganawy jednowodny): 33 mg
Selen (selenin sodu): 0,16 mg
Cynk (siarczan cynku jednowodny): 94,4 mg.
Pedigree® Feeling Happy Pedigree® Feeling Happy