PEDIGREE® Vital Protection™ Junior Bogaty w Kurczaka, z Ryżem dla szczeniąt średnich ras. 900g.

PEDIGREE® Vital Protection™ Junior Bogaty w Kurczaka, z Ryżem dla szczeniąt średnich ras. 900g.

PEDIGREE® Vital ProtectionTM Junior Bogaty w Kurczaka, z Ryżem to pożywienie, które zostało opracowane z myślą o zaspokojeniu najważniejszych potrzeb szczeniąt średnich ras w ich pierwszym roku życia: wspiera naturalnie silne mechanizmy obronne, ułatwia zachowanie zdrowej skóry i sierści, wspomaga trawienie, a także pomaga oczyszczać zęby czworonogów. Z PEDIGREE® Vital Protection Junior dostarczasz kompletne i zbilansowane pożywienie, które pomoże szczeniętom wyrosnąć na zdrowe i silne psy. Nie zawiera sztucznych barwników i aromatów (dodatków smakowych). Pokarm ten został opracowany przez specjalistów ds. żywienia i lekarzy weterynarii w Centrum Żywienia Zwierząt WALTHAMTM.

WSKAZÓWKI DOTYCZĄCE KARMIENIA

Uwzględnij okres przejściowy i dostosuj ilości karmy do potrzeb zwierzęcia. W przypadku psów z nadwagą, zmniejsz dzienną ilość. Jak? Sprawdź na naszej stronie internetowej www.pedigree.pl lub zadzwoń pod numer naszej infolinii 0-801 10 63 63. Zapewnij psu świeżą wodę do picia. Produkt należy przechowywać w zamkniętym opakowaniu, w suchym i chłodnym miejscu

SKŁADNIKI/SKŁAD

zboża (w tym 4% ryżu), mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (31%, w tym 14% kurczaka), oleje i tłuszcze (w tym 0,4% oleju słonecznikowego), produkty pochodzenia roślinnego, substancje mineralne, roślinne ekstrakty białkowe.

Składniki analityczne

białko: 28,1
zawartość tłuszczu: 16
materia nieorganiczna: 7,7
włókno surowe: 1,9
wapń: 1,7
fosfor: 1,2
Dodatki / 1 kg: Przeciwutleniacze
Dodatki dietetyczne:  
Witamina A: 13626 IU
Witamina D₃: 1503 IU
Witamina E: 450 mg
Miedź (pięciowodny siarczan miedzi (II)): 6,9 mg
Jod (jodek potasu: 1,7 mg
Mangan (siarczan manganawy jednowodny): 36,1 mg
Selen (selenin sodu): 0,15 mg
Cynk (siarczan cynku jednowodny): 102 mg.
Pedigree® Feeling Happy Pedigree® Feeling Happy