PEDIGREE® Vital Protection™ Mini <10kg Junior Bogaty w Kurczaka, z Ryżem. 2kg

PEDIGREE® Vital ProtectionTM Junior Mini <10 kg to jedzenie, które zostało opracowane z myślą o zaspokojeniu najważniejszych potrzeb psa: wspiera naturalnie silne mechanizmy obronne, ułatwia zachowanie zdrowej skóry i sierści, wspomaga dobre trawienie, a także pomaga oczyszczać zęby czworonoga. PEDIGREE® Vital ProtectionTM dostarcza szczeniętom kompletne i zbilansowane pożywienie oraz pomaga utrzymać pupila w zdrowiu i pełnej witalności. Nie zawiera sztucznych barwników i aromatów (dodatków smakowych). Pokarm został opracowany przez specjalistów ds. żywienia i lekarzy weterynarii w Centrum Żywienia Zwierząt WALTHAMTM.

WSKAZÓWKI DOTYCZĄCE KARMIENIA

Uwzględnij okres przejściowy i dostosuj ilości karmy do potrzeb zwierzęcia. W przypadku psów z nadwagą, zmniejsz dzienną ilość. Jak? Sprawdź na naszej stronie internetowej www.pedigree.pl lub zadzwoń pod numer naszej infolinii 0-801 10 63 63. Zapewnij psu świeżą wodę do picia. Produkt należy przechowywać w zamkniętym opakowaniu, w suchym i chłodnym miejscu

SKŁADNIKI/SKŁAD

zboża (w tym 4% ryżu), mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (34%, w tym 14% kurczaka), oleje i tłuszcze (w tym 0,5% oleju słonecznikowego), produkty pochodzenia roślinnego, substancje mineralne.

Składniki analityczne

białko:30,0
zawartość tłuszczu:18,0
materia nieorganiczna:7,6
włókno surowe:2,3
wapń:1,6
kwasy tłuszczowe omega-6:4,1
fosfor:1,1.
Dodatki / 1 kg:Przeciwutleniacze / Dodatki dietetyczne:
Witamina A:10200 IU
Witamina D₃:1125 IU
Witamina E:85 mg
Miedź (pięciowodny siarczan miedzi (II)):7,9 mg
Jod (jodek potasu):2,0 mg
Mangan (siarczan manganawy jednowodny):27 mg
Selen (selenin sodu):0,11 mg
Cynk (siarczan cynku jednowodny):76,5 mg.
Pedigree® Feeling HappyPedigree® Feeling Happy
Ustawienia plików cookie