PEDIGREE® Vital Protection™ Mini <10kg Junior Bogaty w Kurczaka, z Ryżem. 2kg

PEDIGREE® Vital Protection™  Mini <10kg Junior Bogaty w Kurczaka, z Ryżem. 2kg

PEDIGREE® Vital ProtectionTM Junior Mini <10 kg to jedzenie, które zostało opracowane z myślą o zaspokojeniu najważniejszych potrzeb psa: wspiera naturalnie silne mechanizmy obronne, ułatwia zachowanie zdrowej skóry i sierści, wspomaga dobre trawienie, a także pomaga oczyszczać zęby czworonoga. PEDIGREE® Vital ProtectionTM dostarcza szczeniętom kompletne i zbilansowane pożywienie oraz pomaga utrzymać pupila w zdrowiu i pełnej witalności. Nie zawiera sztucznych barwników i aromatów (dodatków smakowych). Pokarm został opracowany przez specjalistów ds. żywienia i lekarzy weterynarii w Centrum Żywienia Zwierząt WALTHAMTM.

WSKAZÓWKI DOTYCZĄCE KARMIENIA

Uwzględnij okres przejściowy i dostosuj ilości karmy do potrzeb zwierzęcia. W przypadku psów z nadwagą, zmniejsz dzienną ilość. Jak? Sprawdź na naszej stronie internetowej www.pedigree.pl lub zadzwoń pod numer naszej infolinii 0-801 10 63 63. Zapewnij psu świeżą wodę do picia. Produkt należy przechowywać w zamkniętym opakowaniu, w suchym i chłodnym miejscu

SKŁADNIKI/SKŁAD

zboża (w tym 4% ryżu), mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (34%, w tym 14% kurczaka), oleje i tłuszcze (w tym 0,5% oleju słonecznikowego), produkty pochodzenia roślinnego, substancje mineralne.

Składniki analityczne

białko: 30,0
zawartość tłuszczu: 18,0
materia nieorganiczna: 7,6
włókno surowe: 2,3
wapń: 1,6
kwasy tłuszczowe omega-6: 4,1
fosfor: 1,1.
Dodatki / 1 kg: Przeciwutleniacze / Dodatki dietetyczne:
Witamina A: 10200 IU
Witamina D₃: 1125 IU
Witamina E: 85 mg
Miedź (pięciowodny siarczan miedzi (II)): 7,9 mg
Jod (jodek potasu): 2,0 mg
Mangan (siarczan manganawy jednowodny): 27 mg
Selen (selenin sodu): 0,11 mg
Cynk (siarczan cynku jednowodny): 76,5 mg.
Pedigree® Feeling Happy Pedigree® Feeling Happy