PEDIGREE® Vital Protection z Drobiem i Warzywami dla dorosłych psów. 2,6kg

PEDIGREE® Vital Protection z Drobiem i Warzywami dla dorosłych psów to jedzenie, które zostało opracowane z myślą o zaspokojeniu najważniejszych potrzeb psa: wspiera naturalnie silnie mechanizmy obronne, ułatwia zachowanie zdrowej skóry i sierści, wspomaga trawienie, a także pomaga oczyszczać zęby czworonoga. Z PEDIGREE® Vital Protection łatwiej utrzymasz Twojego psa w zdrowiu i witalności. Nie zawiera sztucznych barwników i aromatów (dodatków smakowych). Pokarm ten został opracowany przez specjalistów ds. żywienia i lekarzy weterynarii z Centrum Żywienia Zwierząt WALTHAMTM.

WSKAZÓWKI DOTYCZĄCE KARMIENIA

Uwzględnij okres przejściowy i dostosuj ilości karmy do potrzeb zwierzęcia. W przypadku psów z nadwagą, zmniejsz dzienną ilość. Jak? Sprawdź na naszej stronie internetowej www.pedigree.pl lub zadzwoń pod numer naszej infolinii 0-801 10 63 63. Zapewnij psu świeżą wodę do picia. Produkt należy przechowywać w zamkniętym opakowaniu, w suchym i chłodnym miejscu

SKŁADNIKI/SKŁAD

zboża, mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (20%, w tym 4% drobiu w brązowych granulkach), oleje i tłuszcze (w tym 0,4% oleju słonecznikowego), produkty pochodzenia roślinnego (w tym 1% wysłodków buraczanych), substancje mineralne, warzywa (w tym 0,5% suszonej marchewki (co odpowiada 4% marchewki) w pomarańczowych granulkach i 1% suszonego groszku (co odpowiada 4% groszku) w zielonych granulkach), roślinne ekstrakty białkowe.

Składniki analityczne

białko: 21,0
zawartość tłuszczu: 13,0
materia nieorganiczna: 6,7
włókno surowe: 1,7
Dodatki / 1 kg: Przeciwutleniacze
Dodatki dietetyczne:  
Witamina A: 13600 IU
Witamina D₃: 1500 IU
Witamina E: 450 mg
Miedź (pięciowodny siarczan miedzi (II)): 5,2 mg
Jod (jodek potasu): 1,3 mg
Mangan (siarczan manganawy jednowodny): 30,2 mg
Selen (selenin sodu): 0,28 mg
Cynk (siarczan cynku jednowodny): 85,4 mg

 

Pedigree® Feeling Happy Pedigree® Feeling Happy