PEDIGREE® Vital Protection z Kurczakiem i Warzywami, dla dorosłych psów małych ras. 2kg

PEDIGREE® Vital Protection z Kurczakiem i Warzywami dla dorosłych psów małych ras to jedzenie, które zostało opracowane z myślą o zaspokojeniu najważniejszych potrzeb psa: wspiera naturalnie silnie mechanizmy obronne, ułatwia zachowanie zdrowej skóry i sierści, wspomaga trawienie, a także pomaga oczyszczać zęby czworonoga. Z PEDIGREE® Vital Protection dostarczasz kompletne i zbilansowane pożywienie, które pomoże utrzymać Twojego psa w zdrowiu i witalności.
Pokarm ten został opracowany przez specjalistów ds. żywienia i lekarzy weterynarii w Centrum Żywienia Zwierząt WALTHAMTM.

WSKAZÓWKI DOTYCZĄCE KARMIENIA

Uwzględnij okres przejściowy i dostosuj ilości karmy do potrzeb zwierzęcia. W przypadku psów z nadwagą, zmniejsz dzienną ilość. Jak? Sprawdź na naszej stronie internetowej www.pedigree.pl lub zadzwoń pod numer naszej infolinii 0-801 10 63 63. Zapewnij psu świeżą wodę do picia. Produkt należy przechowywać w zamkniętym opakowaniu, w suchym i chłodnym miejscu

SKŁADNIKI/SKŁAD

zboża, mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (20%, w tym 4% kurczaka w brązowych granulkach), oleje i tłuszcze (w tym 0,5% oleju słonecznikowego), produkty pochodzenia roślinnego (w tym 2% wysłodków buraczanych), substancje mineralne (w tym 0,7% tripolifosforanu sodu jako składnika aktywnego w brązowych granulkach), warzywa (4% marchewki w pomarańczowych granulkach, 4% groszku w zielonych granulkach).

Składniki analityczne

białko: 22,0
zawartość tłuszczu: 14,0
materia nieorganiczna: 7
włókno surowe: 2,9
tłuszczowe omega-6: 3,1
żelazo: 78 mg/kg.
Dodatki / 1 kg: Przeciwutleniacze / Barwniki pochodzenia naturalnego:
Dodatki dietetyczne:  
Witamina A: 12920 IU
Witamina B₁: 7,3 mg
Witamina B₂: 12,5 mg
Witamina B₆: 3,3 mg
Witamina D₃: 1425 IU
Witamina E: 100 mg
Siarczan miedzi pięciowodny: 18 mg
Siarczan manganu jednowodny: 70,3 mg
Jodek potasu: 1,5 mg
Selenin sodu: 0,6 mg
Siarczan cynku jednowodny: 188 mg.
Pedigree® Feeling Happy Pedigree® Feeling Happy