PEDIGREE® Vital Protection™ z Kurczakiem i Warzywami, dla dorosłych psów małych ras. 6kg

PEDIGREE® Vital Protection™ z Kurczakiem i Warzywami dla dorosłych psów małych ras to jedzenie, które zostało opracowane z myślą o zaspokojeniu najważniejszych potrzeb psów: wspiera naturalnie silnie mechanizmy obronne, ułatwia zachowanie zdrowej skóry i sierści, wspomaga trawienie, a także pomaga oczyszczać zęby czworonoga. Z PEDIGREE® Vital Protection dostarczasz kompletne i zbilansowane pożywienie, które pomoże utrzymać Twojego psa w zdrowiu i witalności.

WSKAZÓWKI DOTYCZĄCE KARMIENIA

Uwzględnij okres przejściowy i dostosuj ilości karmy do potrzeb zwierzęcia. W przypadku psów z nadwagą, zmniejsz dzienną ilość. Jak? Sprawdź na naszej stronie internetowej www.pedigree.pl lub zadzwoń pod numer naszej infolinii 0-801 10 63 63. Zapewnij psu świeżą wodę do picia. Produkt należy przechowywać w zamkniętym opakowaniu, w suchym i chłodnym miejscu

SKŁADNIKI/SKŁAD

zboża, mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (20%, w tym 4% kurczaka w brązowych granulkach), oleje i tłuszcze (w tym 0,5% oleju słonecznikowego), produkty pochodzenia roślinnego (w tym 2% wysłodków buraczanych), substancje mineralne (w tym 0,7% tripolifosforanu sodu jako składnika aktywnego w brązowych granulkach), warzywa (4% marchewki w pomarańczowych granulkach, 4% groszku w zielonych granulkach), roślinne ekstrakty białkowe.

Składniki analityczne

białko: 22,0
zawartość tłuszczu: 13,0
materia nieorganiczna: 8
włókno surowe: 1,9
tłuszczowe omega-6: 2,2
żelazo: 126 mg/kg.
Dodatki / 1 kg: Przeciwutleniacze / Barwniki pochodzenia naturalnego
Dodatki dietetyczne:  
Witamina A: 15300 IU
Witamina B₁: 7,3 mg
Witamina B₂: 12,5 mg
Witamina B₆: 3,3 mg
Witamina D₃: 1688 IU
Witamina E: 150 mg
Siarczan miedzi pięciowodny: 28 mg
Siarczan manganu jednowodny: 113 mg
Jodek potasu: 2,3 mg
Selenin sodu: 0,65 mg
Siarczan cynku jednowodny: 300 mg.
Pedigree® Feeling Happy Pedigree® Feeling Happy