PEDIGREE® Vital Protection™ z Wołowiną i Drobiem dla dorosłych psów. 10kg

PEDIGREE® Vital ProtectionTM z Wołowiną i Drobiem dla dorosłych psów to pokarm, który został opracowany z myślą o zaspokojeniu najważniejszych potrzeb psa: wspiera naturalnie silnie mechanizmy obronne, ułatwia zachowanie zdrowej skóry i sierści, wspomaga trawienie, a także pomaga oczyszczać zęby czworonoga. Z PEDIGREE® Vital Protection łatwiej utrzymasz Twojego pupila w zdrowiu i witalności. Nie zawiera sztucznych barwników i aromatów (dodatków smakowych). Jedzenie Pedigree zostało opracowane przez specjalistów ds. żywienia i lekarzy weterynarii z Centrum Żywienia Zwierząt WALTHAMTM.

WSKAZÓWKI DOTYCZĄCE KARMIENIA

Uwzględnij okres przejściowy i dostosuj ilości karmy do potrzeb zwierzęcia. W przypadku psów z nadwagą, zmniejsz dzienną ilość. Jak? Sprawdź na naszej stronie internetowej www.pedigree.pl lub zadzwoń pod numer naszej infolinii 0-801 10 63 63. Zapewnij psu świeżą wodę do picia. Produkt należy przechowywać w zamkniętym opakowaniu, w suchym i chłodnym miejscu

SKŁADNIKI/SKŁAD

zboża, mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (18%, w tym 4% wołowiny w czerwonobrązowych granulkach, w tym 4% drobiu w brązowych granulkach), oleje i tłuszcze (w tym 0,4% oleju słonecznikowego), produkty pochodzenia roślinnego (w tym 1% wysłodków buraczanych), substancje mineralne.

Składniki analityczne

białko:21,2
zawartość tłuszczu:13,3
materia nieorganiczna:7,2
włókno surowe:2,0.
Dodatki / 1 kg:Przeciwutleniacze/Dodatki dietetyczne:
Witamina A:11900 IU
Witamina D₃:1313 IU
Witamina E:475 mg
Miedź (pięciowodny siarczan miedzi (II)):5,3 mg
Jod (jodek potasu):1,3 mg
Mangan (siarczan manganawy jednowodny):32,6 mg
Selen (selenin sodu):0,27 mg
Cynk (siarczan cynku jednowodny):92,4 mg.
Pedigree® Feeling HappyPedigree® Feeling Happy
Ustawienia plików cookie