PEDIGREE® Vital Protection z Wołowiną i Drobiem dla dorosłych psów. 2,6kg

PEDIGREE® Vital Protection z Wołowiną i Drobiem dla dorosłych psów to jedzenie, które zostało opracowane z myślą o zaspokojeniu najważniejszych potrzeb psa: wspiera naturalnie silnie mechanizmy obronne, ułatwia zachowanie zdrowej skóry i sierści, wspomaga trawienie, a także pomaga oczyszczać zęby czworonoga. Z PEDIGREE® Vital Protection łatwiej utrzymasz Twojego psa w zdrowiu i witalności. Nie zawiera sztucznych barwników i aromatów (dodatków smakowych). Pokarm został opracowany przez specjalistów ds. żywienia i lekarzy weterynarii w Centrum Żywienia Zwierząt WALTHAMTM.

WSKAZÓWKI DOTYCZĄCE KARMIENIA

Uwzględnij okres przejściowy i dostosuj ilości karmy do potrzeb zwierzęcia. W przypadku psów z nadwagą, zmniejsz dzienną ilość. Jak? Sprawdź na naszej stronie internetowej www.pedigree.pl lub zadzwoń pod numer naszej infolinii 0-801 10 63 63. Zapewnij psu świeżą wodę do picia. Produkt należy przechowywać w zamkniętym opakowaniu, w suchym i chłodnym miejscu

SKŁADNIKI/SKŁAD

zboża, mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (18%, w tym 4% wołowiny w czerwonobrązowych granulkach, w tym 4% drobiu w brązowych granulkach), oleje i tłuszcze (w tym 0,4% oleju słonecznikowego), produkty pochodzenia roślinnego (w tym 1% wysłodków buraczanych), substancje mineralne.

Składniki analityczne

białko: 21,2
zawartość tłuszczu: 13,3
materia nieorganiczna: 7,2
włókno surowe: 2,0.
Dodatki / 1 kg: Przeciwutleniacze/ Dodatki dietetyczne
Witamina A: 11900 IU
Witamina D₃: 1313 IU
Witamina E: 475 mg
Miedź (pięciowodny siarczan miedzi (II)): 5,3 mg
Jod (jodek potasu): 1,3 mg
Mangan (siarczan manganawy jednowodny): 32,6 mg
Selen (selenin sodu): 0,27 mg
Cynk (siarczan cynku jednowodny): 92,4 mg.
Pedigree® Feeling Happy Pedigree® Feeling Happy