PEDIGREE PL
Szukaj
{"label":"PDP Image Slider block","id":"pdp_image_slider_block","image_source":"variant","images":[{"size":{"name":"800g","uuid":"66838ef3-7747-4991-8108-1b5144ed6d1a"},"images":[{"src":"\/cdn-cgi\/image\/format=auto,q=90\/sites\/g\/files\/fnmzdf5251\/files\/migrate-product-files\/images\/ymnzvmgmkdgdbtv2etf2.png","alt":null}],"video":""}],"url":"\/karma-dla-psa\/mokra-karma-dla-psa\/pedigree-adult-cuisine-z-jagniecina-makaronem-i-warzywami-w-sosie-800g","name":"PEDIGREE\u00ae Adult Cuisine z Jagni\u0119cin\u0105, makaronem i warzywami w Sosie, 800g","class":"","type":"Mokra","format":"Puszka","upc_ean":"3065890152809"}
MOKRA

PEDIGREE® Adult Cuisine z Jagnięciną, makaronem i warzywami w Sosie, 800g

Rozmiary:
 • OPIS PRODUKTU

  PEDIGREE® Cuisine z jagnięciną, makaronem i marchewką w sosie to pokarm, który zaspokoi potrzeby dorosłych psów. W tej kompozycji smaków Twój pupil odkryje delikatne mięsiste kawałki z pysznym makaronem i marchewką w aromatycznym sosie z dodatkiem ziół prowansalskich. Te pełnoporcjowe posiłki są źródłem witamin D3 i E oraz cynku, który wspiera zdrowie skóry i piękną sierść Twojego psa. PEDIGREE® Adult Cuisine z jagnięciną, makaronem i marchewką w sosie zawiera naturalne włókno pokarmowe, które zapewnia optymalne trawienie. Podając psu karmę PEDIGREE® będziesz mieć pewność, że zachowa on zdrową energię i dobre samopoczucie. Jej skład został opracowany przez specjalistów ds. żywienia i lekarzy weterynarii w Instytucie Nauki o Zwierzętach WALTHAMTM. Opakowanie w 100% nadaje się do recyklingu.

  Korzyści z podawania psu PEDIGREE® Cuisine z jagnięciną, makaronem i marchewką w sosie:

  • Kulinarna kompozycja: Z makaronem, marchewką i dodatkiem ziół prowansalskich.
  • Składniki naturalnego pochodzenia: Wyprodukowano z użyciem naturalnych składników.
  • Optymalne trawienie: Zawartość naturalnego włókna pokarmowego.
  • Zdrowa skóra i sierść: Cynk wspiera zdrowie skóry i piękną sierść.
  • Naturalne mechanizmy obronne: Witamina E wspiera naturalne mechanizmy obronne.
  • Bez sztucznych dodatków:Nie zawiera konserwantów i sztucznych dodatków smakowych.
  • Bez dodatku cukru: Nie zawiera cukru.
  • Opakowanie w 100% nadaje się do recyklingu.
 • SKŁADNIKI

  mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (21%, 85% naturalnego pochodzenia*; w tym jagnięcina 4% i wątróbka 4%), zboża, produkty pochodzenia roślinnego (w tym wysłodków buraczanych suszonych 1,1%), roślinne ekstrakty białkowe, produkty piekarnicze (w tym makaron 1,1%, co odpowiada zawartości gotowanego makaronu 4%), warzywa (w tym suszona marchewka 0,5%, co odpowiada zawartości marchewki 4%), substancje mineralne, zioła prowansalskie.
  *Składniki naturalnego pochodzenia.
 • SKŁADNIKI ANALITYCZNE (%)

  białko: 8,6; zawartość tłuszczu: 2,9; materia nieorganiczna: 1,6; włókno surowe: 0,60; wilgotność: 79,8.
 • DODATKI

  Dodatki dietetyczne:Witamina D3¬: 500 IU, Witamina E: 20,0 mg, Miedź (siarczan miedzi (II), pięciowodny): 1,4 mg, Jod (jodan wapnia, bezwodny): 0,23 mg, Żelazo (siarczan żelaza (II), jednowodny): 3,0 mg, Mangan (siarczan manganawy, jednowodny): 1,8 mg, Cynk (siarczan cynku, jednowodny): 19,4 mg.
 • WSKAZÓWKI DOTYCZĄCE KARMIENIA

  Uwzględnij okres przejściowy i dostosuj ilość karmy dla psa, dzieląc ją na posiłki stosownie do potrzeb zwierzęcia. Zapewnij pupilowi świeżą wodę do picia. Produkt należy podawać o temperaturze pokojowej. Niewykorzystaną część przechowywać w lodówce do 2 dni.

  Zalecana dzienna ilość karmy

  Zalecamy podawać zarówno mokrą jak i suchą karmę dla psa PEDIGREE®.  Pies o masie ciała 5 kg potrzebuje 4 - 4½ saszetki karmy mokrej lub 2 saszetek karmy mokrej i 45 g karmy suchej dziennie, pies o masie ciała 10 kg potrzebuje 7 - 7½ saszetki karmy mokrej lub 3 saszetek karmy mokrej i 85 g karmy suchej dziennie, pies o masie ciała 20 kg potrzebuje 11½ - 13 saszetek karmy mokrej lub 4 saszetek karmy mokrej i 160 g karmy suchej dziennie.

 • ZMIANA DIETY

  Jak powinna wyglądać zmiana diety Twojego psa? Rekomendujemy, by nowe posiłki wprowadzać stopniowo w celu uniknięcia problemów żołądkowych. Na ogół cały proces powinien potrwać około 7 dni. Pamiętaj, aby monitorować jego przebieg i upewnić się, że zmiana idzie zgodnie z planem. Na początku wprowadzaj nowy pokarm mieszając go z aktualnym w proporcjach 1:3 i stopniowo zwiększaj je w miarę upływu czasu w taki sposób, by po 7 dniach karmić psa tylko nowym pokarmem. Monitoruj uważnie cały proces.

  Na początek rekomendujemy mieszanie nowego pokarmu z obecnym w proporcjach 1:3, a jeśli wszystko przebiega bez problemów, to po 4 dniach zwiększenie proporcji do 1:1, a po 6 dniach do 3:1. Po 7-8 dniach, jeśli zmiana wciąż przebiega gładko, możesz przejść do podawania psu tylko nowego pokarmu.

  Podczas zmiany diety rekomendujemy, aby czas i miejsce karmienia były takie, jak zazwyczaj. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości lub dodatkowe pytania, zwróć się do swojego lekarza weterynarii.
{"size":{"name":"800g","uuid":"66838ef3-7747-4991-8108-1b5144ed6d1a","is_selected":"0"},"data":{"upc_ean":"3065890152809"}}
MOKRA
PEDIGREE® Adult Cuisine z Jagnięciną, makaronem i warzywami w Sosie, 800g
Rozmiary: