PEDIGREE PL
Szukaj

Dowiedz się, jakie jest ryzyko wystąpienia choroby dziąseł u Twojego psa

Czy wiesz, że u czterech na pięć psów powyżej trzeciego roku życia rozwinie się choroba dziąseł? Na szczęście jest ona zwykle uleczalna, pod warunkiem, że zostanie wcześnie wykryta, jednak zawsze lepiej zapobiegać niż leczyć! Wyrobienie odpowiednich nawyków pielęgnacji jamy ustnej Twojego psa może zmniejszyć ryzyko problemów stomatologicznych.

Aby podnieść świadomość na temat chorób dziąseł i zwrócić uwagę na sygnały ostrzegawcze, PEDIGREE® nawiązało współpracę z setkami gabinetów weterynaryjnych, w wyniku której powstał test pozwalający ocenić ryzyko wystąpienia choroby dziąseł u Twojego psa.

Jego wypełnienie zajmie Ci niecałe dwie minuty i pozwoli ocenić ryzyko u Twojego psa na podstawie ponad miliona danych. Odpowiedz na pierwsze pytanie, aby rozpocząć.

Krok 1 z 8
Czy Twój pies ma nieświeży oddech?
Ten quiz nie może zastąpić konsultacji weterynaryjnej i nie stanowi diagnozy. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące zdrowia swojego pupila, zalecamy skontaktowanie się z lekarzem weterynarii, który ma uprawnienia do postawienia diagnozy i zalecenia odpowiedniego leczenia.
Krok 2 z 8
Ile lat ma Twój pies?
Jeśli nie znasz dokładnego wieku swojego psa, szacunkowa wartość sprawdzi się doskonale.
Krok 3 z 8
Jakiej wielkości jest Twój pies?
Niezależnie od tego, czy Twój pies jest duży, czy mały, mamy przysmak PEDIGREE® DENTASTIX™ skrojony na jego miarę!
Krok 4 z 8
Jak opiszesz masę ciała swojego psa?
prev prev
Niedowaga
Pedigree imagery
Pedigree imagery
Żebra i kręgosłup są wyraźnie widoczne i wyczuwalne przez skórę. Talia jest ostro zarysowana, a brzuch wyraźnie podkasany.
Idealna masa ciała
Pedigree imagery
Pedigree imagery
Żebra są wyczuwalne przez skórę, ale niewidoczne, z minimalną warstwą tkanki tłuszczowej. Talia jest wyraźnie zarysowana, a brzuch podciągnięty do góry.
Nadwaga
Pedigree imagery
Pedigree imagery
Żebra nie są wyczuwalne przez skórę, ponieważ oddziela je od niej wyraźnie wyczuwalna warstwa tkanki tłuszczowej, i nie widać wcięcia w talii.
prev prev
Krok 5 z 8
Jak często myjesz zęby swojemu psu?
Krok 6 z 8
Jak często podajesz swojemu psu gryzaki dentystyczne?
Gryzaki PEDIGREE® DENTASTIX™ są zalecane przez lekarzy weterynarii, ponieważ redukują przyrost kamienia nazębnego i dbają o zdrowie dziąseł Twojego psa. Zaprojektowane do czyszczenia trudno dostępnych obszarów jamy ustnej są doskonałym uzupełnieniem regularnego szczotkowania zębów.
Krok 7 z 8
Czy Twój pies miał wykonywane ekstrakcje zębów w wyniku choroby przyzębia (dziąseł)?
Krok 8 z 8
Czy Twój pies cierpi na którąś z poniższych dolegliwości?
Pedigree logo