PEDIGREE PL
Szukaj
MOKRA

PEDIGREE® Adult z Kurczakiem i Olejem z Ryb w Musie 300g

Rozmiary:
 • OPIS PRODUKTU

  Pełnoporcjowy posiłek dla dorosłych psów PEDIGREE® Adult z kurczakiem i olejem z ryb w musie został opracowany przez lekarzy weterynarii i specjalistów ds. dietetyki z Instytutu Nauki o Zwierzętach WALTHAM. Posiłki PEDIGREE® są dostosowane do potrzeb dorosłych psów a smakowita i delikatna konsystencja musu zadowoli nawet najbardziej wymagające podniebienia. Opakowanie naszej karmy jest w 100% zdatne do recyklingu.

  Korzyści z podawania psu mokrej karmy PEDIGREE® Adult tacka w musie:

  • Kompletny i zbilansowany
  Zaspokaja wszystkie potrzeby żywieniowe Twojego psa.

  • Bez sztucznych dodatków
  Nie zawiera konserwantów i sztucznych dodatków smakowych.

  • Apetyczny, wilgotny posiłek
  Delikatna konsystencja musu.

  • Wspiera codzienne potrzeby Twojego psa
  Wspomaga mocne kości, zdrowe trawienie, piękną skórę i sierść oraz silne naturalne mechanizmy obronne.

  • Bez oleju palmowego

  • Wygodne opakowanie w formie tacki w 100% zdatne do recyklingu
  Idealna porcja dla większego psa.
 • SKŁADNIKI

  mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (45%, 97% naturalnego pochodzenia*; w tym kurczak 4% i wątróbka 4%), zboża, substancje mineralne, produkty pochodzenia roślinnego (w tym wysłodków buraczanych suszonych 0,5%), oleje i tłuszcze (w tym olej z ryb 0,5%). *Składniki naturalnego pochodzenia.
  Kaloryczność: 84 kcal/100 g
 • SKŁADNIKI ANALITYCZNE (%)

  białko: 7,5; zawartość tłuszczu: 4,8; materia nieorganiczna: 2,1; włókno surowe: 0,22; wilgotność: 82,0.
 • DODATKI

  Dodatki dietetyczne: Witamina D₃:250 IU, Witamina E: 77,0 mg, Miedź (siarczan miedzi (II), pięciowodny): 1,1 mg, Jod (jodan wapnia, bezwodny): 0,23 mg, Żelazo (siarczan żelaza (II), jednowodny): 3,0 mg, Mangan (siarczan manganawy, jednowodny): 1,8 mg, Cynk (siarczan
  cynku, jednowodny): 22,7 mg
 • WSKAZÓWKI DOTYCZĄCE KARMIENIA

  Uwzględnij okres przejściowy i dostosuj ilości pokarmu do potrzeb zwierzęcia. W przypadku psów z nadwagą zmniejsz dzienną ilość. Zapewnij psu wodę do picia. Produkt należy podawać o temperaturze pokojowej. Niewykorzystaną część przechowywać w lodówce do 2 dni.

  Zalecana dzienna ilość karmy:

  Pies o masie ciała 5 kg potrzebuje 350 g - 400 g dziennie, pies o masie ciała 10 kg potrzebuje 600 g - 700 g dziennie, pies o masie ciała 20 kg potrzebuje 1000 - 1100 g dziennie. 100 g karmy mokrej można zastąpić 24 - 25 g karmy suchej PEDIGREE®

 • ZMIANA DIETY

  Jak powinna wyglądać zmiana diety Twojego psa? Rekomendujemy, by nowe posiłki wprowadzać stopniowo w celu uniknięcia problemów żołądkowych. Na ogół cały proces powinien potrwać około 7 dni. Pamiętaj, aby monitorować jego przebieg i upewnić się, że zmiana idzie zgodnie z planem. Na początku wprowadzaj nowy pokarm mieszając go z aktualnym w proporcjach 1:3 i stopniowo zwiększaj je w miarę upływu czasu w taki sposób, by po 7 dniach karmić psa tylko nowym pokarmem. Monitoruj uważnie cały proces.

  Na początek rekomendujemy mieszanie nowego pokarmu z obecnym w proporcjach 1:3, a jeśli wszystko przebiega bez problemów, to po 4 dniach zwiększenie proporcji do 1:1, a po 6 dniach do 3:1. Po 7-8 dniach, jeśli zmiana wciąż przebiega gładko, możesz przejść do podawania psu tylko nowego pokarmu.

  Podczas zmiany diety rekomendujemy, aby czas i miejsce karmienia były takie, jak zazwyczaj. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości lub dodatkowe pytania, zwróć się do swojego lekarza weterynarii.
{"size":{"name":"300g","uuid":"e6cea26c-4499-4324-9f5a-68e12df3917b","is_selected":"0"},"data":{"upc_ean":"3065890152298"}}
MOKRA
PEDIGREE® Adult z Kurczakiem i Olejem z Ryb w Musie 300g
Rozmiary: