PEDIGREE® DentaStixTM 2x W Tygodniu, średnie rasy

4 na 5 psów powyżej 3. roku życia cierpi na choroby dziąseł. Dlatego PEDIGREE® stworzyło DentaStix™ 2x w Tygodniu , który redukuje gromadzenie się osadu na linii dziąseł, tam gdzie ma to największe znaczenie. Wszystko to dzięki rewolucyjnej teksturze, która zagina się wokół zębów dając efekt głębokiego oczyszczania. Z PEDIGREE® DentaStix™ skutecznie troszczysz się o zdrowie i witalność swojego psa. Przysmak został opracowany przez specjalistów ds. żywienia i lekarzy weterynarii w Centrum Żywienia Zwierząt WALTHAM™.

WSKAZÓWKI DOTYCZĄCE KARMIENIA

Średnie psy np. cocker spaniel: podawać 2 sztuki na tydzień. Ten rozmiar przysmaku do gryzienia jest przeznaczony wyłącznie dla psów o wadze 10-25 kg. Nie jest przeznaczony dla szczeniąt poniżej 4. miesiąca życia.

 

2 przysmaki pokrywają 13% tygodniowego zapotrzebowania energetycznego psa o wadze 10kg. Należy odpowiednio zmniejszyć dawkę głównego posiłku. Po otwarciu opakowania
zużyć w ciągu 24 godzin. Zapewnij psu świeżą wodę do picia. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.

 

Nieprzyjemny zapach z jamy ustnej lub krwawiące dziąsła mogą być oznaką choroby dziąseł. W trosce o zachowanie zdrowia jamy ustnej Twojego psa zalecamy weterynaryjną kontrolę stomatologiczną co 6 miesięcy, codzienne mycie zębów oraz regularne stosowanie przysmaków dentystycznych.

SKŁADNIKI/SKŁAD

Skład: zboża, produkty pochodzenia roślinnego, mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (w tym 4% kurczaka), substancje mineralne (w tym 2,2% tripolifosforanu sodu), oleje i tłuszcze.

Składniki analityczne

białko: 4,9
zawartość tłuszczu: 1,1
materia nieorganiczna: 5,9
włókno surowe: 0,6
wilgotność: 15
wapń: 0,8.
Pedigree® Feeling Happy Pedigree® Feeling Happy