PEDIGREE PL
Szukaj
{"label":"PDP Image Slider block","id":"pdp_image_slider_block","image_source":"variant","images":[{"size":{"name":"12kg","uuid":"b27d30e7-8b30-45a5-8768-7a98e3f0fec6"},"images":[{"src":"\/cdn-cgi\/image\/format=auto,q=90\/sites\/g\/files\/fnmzdf4916\/files\/migrate-product-files\/images\/fnae2tiowto4tg2a78mt.png","alt":null}],"video":""}],"url":"\/karma-dla-psa\/sucha-karma-dla-psa\/pedigree-professional-nutrition-adult-z-wolowina-i-warzywami-srednie-i-duze-rasy-12-kg","name":"PEDIGREE\u00ae Professional Nutrition Adult z Wo\u0142owin\u0105 i Warzywami, \u015arednie i Du\u017ce Rasy, 12 kg","class":"","type":"Sucha","format":"Worek","upc_ean":"5900951310508"}
SUCHA

PEDIGREE® Professional Nutrition Adult z Wołowiną i Warzywami, Średnie i Duże Rasy, 12 kg

Rozmiary:
 • OPIS PRODUKTU

  Sucha karma PEDIGREE® Adult Professional Nutrition z wołowiną i warzywami to pełnoporcjowe pożywienie przeznaczone dla psów dużych i średnich ras. Linia Professional Nutrition wpiera silne mięśnie, zdrowe kości, witalność oraz energię na cały dzień. Receptura opracowana przez lekarzy weterynarii i specjalistów ds. dietetyki z Instytutu Nauki o Zwierzętach WALTHAM™ zawiera w składzie prebiotyki i superfoods: marchew, która jest źródłem witaminy A z beta karotenu i groszek - źródło włókna pokarmowego i minerałów. Twój pupil zasługuje na szczęśliwy uśmiech, stąd tak ważne jest dla niego utrzymanie zdrowych zębów i dziąseł. Karma ma specjalnie opracowaną teksturę granulek, która pomaga oczyszczać zęby Twojego psa. Wybrane witaminy z grupy B i cynk wspierają zdrową skórę i sierść, aby pomóc Twojemu psu wyglądać i czuć się świetnie. Zawarta w składzie witamina E posiada właściwości antyoksydacyjne i wspomaga naturalne mechanizmy obronne Twojego psa. Karma PEDIGREE® zawiera naturalne włókno pokarmowe, prebiotyki i wysokiej jakości białka, które wspomagają zdrowe trawienie bo każdy pies zasługuje na zdrowy brzuszek.

  Korzyści Professional Nutrition:
  • Silne mięśnie - Zawiera zbilansowany profil aminokwasowy pochodzący z wysokiej jakości białek, aby wspierać silne mięśnie.
  • Zdrowe kości - Zawiera zbilansowane ilości wapnia i fosforu dla mocnych kości.
  • Energia na cały dzień - Zawiera pełnoziarnistą pszenicę będącą źródłem węglowodanów złożonych dla wolnego uwalniania energii.
  • Zdrowa witalność - Z witaminami z grupy B, aby Twój pies mógł cieszyć się witalnością i pełnią życia.

  Korzyści:
  • Profesjonale żywienie rekomendowane przez naszych lekarzy weterynarii.
  • Z naturalnymi* składnikami.
  • Z prebiotykami i superfoods.
  • Bez sztucznych barwników i dodatków smakowych.
  • Pielęgnacja jamy ustnej.
  • Zdrowa skóra i sierść.
  • Zdrowe trawienie.
  • Wsparcie naturalnych mechanizmów obronnych.
  • Bez dodatku oleju palmowego.
  • Składniki pozyskiwane z dbałością - marka Pedigree® ściśle współpracuje z producentami zboża w celu poprawy praktyk rolniczych.
  • PEDIGREE® Adoptuj psa. W PEDIGREE® pomagamy psom ze schronisk znaleźć nowy, kochający dom.
 • SKŁADNIKI

  zboża* (w tym pszenica pełnoziarnista 60%), mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (w tym wołowina 4%), oleje i tłuszcze, produkty pochodzenia roślinnego (w tym wysłodków buraczanych suszonych 3%*), warzywa* (w tym mieszanka suszonego groszku i marchewki 0,7%, co odpowiada zawartości mieszanki groszku i marchewki 4%), substancje mineralne, drożdże (w tym drożdże browarnicze 0,4%). *Składniki naturalnego pochodzenia.
 • SKŁADNIKI ANALITYCZNE (%)

  białko: 20,0; zawartość tłuszczu: 9,0; materia nieorganiczna: 5,5; włókno surowe: 3,1; wapń: 1,3; fosfor: 0,79.
 • DODATKI

  Przeciwutleniacze, Dodatki dietetyczne: Witamina B₁: 6,8 mg, Witamina B₂: 11,6 mg, Witamina D₃: 1312 IU, Witamina E: 100 mg, Biotyna: 0,16 mg; Miedź (siarczan miedzi (II), pięciowodny): 3,9 mg, Jod (jodek potasu): 0,98 mg, Mangan (siarczan manganawy, jednowodny): 20,3, mg, Metionina: 1,9 g, Selen (selenin sodu): 0,33 mg, Cynk (siarczan cynku, jednowodny): 57,4 mg.
 • WSKAZÓWKI DOTYCZĄCE KARMIENIA

  Należy uwzględnić kalorie pochodzące z przysmaków. Ilości karmy są podane wyłącznie jako wskazówki. Należy dostosować ilość karmy do wieku, rozmiaru i poziomu aktywności psa. Przy zmianie diety należy wprowadzać karmę stopniowo. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź naszą stronę internetową www.pedigree.pl bądź zadzwoń pod numer naszej infolinii 0-801- 10-63-63. Zapewnij psu świeżą wodę do picia. Przechowywać w zamkniętym opakowaniu, w suchym i chłodnym miejscu.

  Zalecana dzienna ilość karmy.

  Pies o masie ciała 10 kg potrzebuje dziennie 150-165 g karmy suchej.

  Pies o masie ciała 20 kg potrzebuje dziennie 255-280 g karmy suchej.

  Pies o masie ciała 30 kg potrzebuje dziennie 345-380 g karmy suchej.

  Pies o masie ciała 40 kg potrzebuje dziennie 425-470 g karmy suchej.

  Pies o masie ciała 50 kg potrzebuje dziennie 505-555 g karmy suchej.

  90 g karmy suchej można zastąpić 1 puszką 400 g karmy mokrej PEDIGREE®.

 • ZMIANA DIETY

  Jak powinna wyglądać zmiana diety Twojego psa? Rekomendujemy, by nowe posiłki wprowadzać stopniowo w celu uniknięcia problemów żołądkowych. Na ogół cały proces powinien potrwać około 7 dni. Pamiętaj, aby monitorować jego przebieg i upewnić się, że zmiana idzie zgodnie z planem. Na początku wprowadzaj nowy pokarm mieszając go z aktualnym w proporcjach 1:3 i stopniowo zwiększaj je w miarę upływu czasu w taki sposób, by po 7 dniach karmić psa tylko nowym pokarmem. Monitoruj uważnie cały proces.

  Na początek rekomendujemy mieszanie nowego pokarmu z obecnym w proporcjach 1:3, a jeśli wszystko przebiega bez problemów, to po 4 dniach zwiększenie proporcji do 1:1, a po 6 dniach do 3:1. Po 7-8 dniach, jeśli zmiana wciąż przebiega gładko, możesz przejść do podawania psu tylko nowego pokarmu.

  Podczas zmiany diety rekomendujemy, aby czas i miejsce karmienia były takie, jak zazwyczaj. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości lub dodatkowe pytania, zwróć się do swojego lekarza weterynarii.
{"size":{"name":"12kg","uuid":"b27d30e7-8b30-45a5-8768-7a98e3f0fec6","is_selected":"0"},"data":{"upc_ean":"5900951310508"}}
SUCHA
PEDIGREE® Professional Nutrition Adult z Wołowiną i Warzywami, Średnie i Duże Rasy, 12 kg
Rozmiary: