PEDIGREE PL
Szukaj

Kup produkty PEDIGREE® i wspieraj z nami psy, które czekają na kochający dom

Wspieraj z nami psy

1 milion posiłków
dla psów w potrzebie

Brązowy labrador w pozycji leżącej z głową opartą o poduszkę

W ramach akcji na Dzień Psa PEDIGREE® pragnie zapewnić wsparcie w postaci posiłków dla psów w schroniskach, które czekają na kochający dom.

Jak to robimy? Im więcej sprzedanych produktów PEDIGREE®, tym więcej pełnych misek dla psów w potrzebie. Wspólnie możemy wypełnić ich aż milion! Kup PEDIGREE® i wspieraj z nami psy. 

PEDIGREE® wraz z Towarzystwem Opieki nad Zwierzętami w Polsce w 2021 roku rozpoczęły inicjatywę, w ramach której marka wsparła schroniska m.in. w opiece behawioralnej, leczeniu czworonogów oraz edukacji w szkołach i przedszkolach. Działania programu zostały również skoncentrowane wokół dzielenia się wiedzą z najmłodszymi. Dzieci i młodzież mogą dowiedzieć się, na czym polega odpowiedzialna opieka i adopcja, korzystając z kolorowanek i broszur edukacyjnych.

Pobierz już teraz nasze materiały edukacyjne poniżej.
 

battersea
Zbliżenie na brązowego pudelpointera, z głową leżącą w rękach opiekuna

Pomoc dla najbardziej potrzebujących psów

Podjęliśmy współpracę z najstarszą organizacją prozwierzęcą w kraju - Towarzystwem Opieki nad Zwierzętami w Polsce - która od lat wspiera zwierzęta w potrzebie oraz ich opiekunów. Czyni to dzięki 77 oddziałom i 11 schroniskom na terenie całego kraju, otaczając opieką tych, którzy potrzebują wsparcia. Dzięki współpracy z doświadczonym partnerem, jakim jest TOZ, mamy pewność, że nasza pomoc trafia tam, gdzie jest naprawdę potrzebna. Wspólnie z TOZ pragniemy napełnić milion psich misek. Wierzymy, że razem możemy więcej.

Co roku PEDIGREE® dba o wszystkie potrzebujące psy. W samym 2023 roku zostało przekazane ponad 364 tony jedzenia dla potrzebujących zwierząt do schronisk i fundacji na terenie całej Polski

W tym roku również zobowiązaliśmy się do przekazania posiłków dla psów w schroniskach w Polsce. Dzięki temu każdy zakup produktów PEDIGREE® sprawia, że nasza karma trafia do miski psa w potrzebie.

Pełny regulamin akcji dostępny tutaj: „Kup produkty PEDIGREE® i wspieraj z nami psy, które czekają na kochający dom.” 

pack group

Nasi partnerzy o nas

Dzięki Pedigree zwierzęta w naszym schronisku otrzymały potrzebne wsparcie i pomoc w znalezieniu nowego domu.
Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt "Psitul Mnie” w Zabrzu
Wsparcie Pedigree pozwoliło nam kontynuować naszą misję niesienia pomocy potrzebującym zwierzętom. Dziękujemy w imieniu naszym i naszych psów!
Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Celestynowie
Dzięki Waszemu wsparciu mogliśmy pomóc zarówno polskim jak i ukraińskim psom! Pomogliście nam uratować wiele żyć!
Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Koninie
Nasi inspektorzy niosą pomoc w miejscach dotkniętych biedą. Dzięki wsparciu Pedigree możemy pomagać nie tylko potrzebującym psom, ale także ich opiekunom.
Oddział w Starogardzie Gdańskim TOZ w Polsce
Dzięki Pedigree możemy robić jeszcze więcej dobrego dla zwierząt. Psy pod naszą opieką są Wam niezmiernie wdzięczne.
Oddział w Gliwicach TOZ w Polsce
Biały maltańczyk leżący na trawie i wpatrujący się w kamerę

Myślisz o psie?
Pomyśl o schronisku

Pomoc w karmieniu potrzebujących psów to świetna sprawa, ale czy myślałeś o przyjęciu jednego z nich pod swój dach?

Jeśli planujesz przyjąć psa pod swój dach, rozważ koniecznie adopcję czworonoga ze schroniska, gdzie wiele z nich nieustannie czeka na kochający dom i ukochanego opiekuna.