PEDIGREE PL
Szukaj
SUCHA
PEDIGREE® Tender Goodness bogaty w Wołowinę, Średnie i Duże Rasy, 1,8kg
Rozmiary:
 • OPIS PRODUKTU

  W 100% kompletna i zbilansowana, wykonana z wyselekcjonowanych naturalnych składników oraz witamin i minerałów. TENDER GOODNESS™ to w 100% delikatne kawałki bogate w wołowinę, który pokocha Twój pies, w wygodnej formie, takiej jak sucha.

  Dla średnich/dużych psów.

  Wysokiej jakości białka - 100% delikatnych kawałków o świeżym smaku wołowiny, które Twój pies pokocha.
  Zdrowe zęby — wiadomo, że suche krokiety ze względu na swoją teksturę wspomagają zdrowie zębów i dziąseł.
  Naturalne mechanizmy obronne — nasze przepisy zawierają witaminę E, o której wiadomo, że wspomaga naturalne mechanizmy obronne, dzięki czemu mogą kontynuować odkrywanie wielkiego świata.
  Zdrowe trawienie - Każdy pies zasługuje na zdrowy brzuch. Nasze produkty zawierają naturalny błonnik i wysokiej jakości białka, które wspierają zdrowe trawienie.
  Pozyskiwane z troską
  Bez dodatku sztucznych aromatów

  Kompletna karma sucha dla dorosłych psów.
 • ZMIANA DIETY

  Jak powinna wyglądać zmiana diety Twojego psa? Rekomendujemy, by nowe posiłki wprowadzać stopniowo w celu uniknięcia problemów żołądkowych. Na ogół cały proces powinien potrwać około 7 dni. Pamiętaj, aby monitorować jego przebieg i upewnić się, że zmiana idzie zgodnie z planem. Na początku wprowadzaj nowy pokarm mieszając go z aktualnym w proporcjach 1:3 i stopniowo zwiększaj je w miarę upływu czasu w taki sposób, by po 7 dniach karmić psa tylko nowym pokarmem. Monitoruj uważnie cały proces.

  Na początek rekomendujemy mieszanie nowego pokarmu z obecnym w proporcjach 1:3, a jeśli wszystko przebiega bez problemów, to po 4 dniach zwiększenie proporcji do 1:1, a po 6 dniach do 3:1. Po 7-8 dniach, jeśli zmiana wciąż przebiega gładko, możesz przejść do podawania psu tylko nowego pokarmu.

  Podczas zmiany diety rekomendujemy, aby czas i miejsce karmienia były takie, jak zazwyczaj. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości lub dodatkowe pytania, zwróć się do swojego lekarza weterynarii.
SUCHA

PEDIGREE® Tender Goodness bogaty w Wołowinę, Średnie i Duże Rasy, 1,8kg

Rozmiary:
Pedigree imagery
Kup online