PEDIGREE PL
Szukaj
{"label":"PDP Image Slider block","id":"pdp_image_slider_block","image_source":"variant","images":[{"size":{"name":"2kg","uuid":"2329ee99-bb26-4a55-9697-fffeecf337a8"},"images":[{"src":"\/cdn-cgi\/image\/format=auto,q=90\/sites\/g\/files\/fnmzdf4916\/files\/migrate-product-files\/images\/fktlfpyhgkag9zdlauri.png","alt":null}],"video":""}],"url":"\/karma-dla-psa\/sucha-karma-dla-psa\/pedigree-adult-z-wolowina-i-warzywami-male-rasy-2-kg","name":"PEDIGREE\u00ae Adult z Wo\u0142owin\u0105 i Warzywami, Ma\u0142e Rasy, 2 kg","class":"","type":"Sucha","format":"Worek","upc_ean":"5998749145135"}
SUCHA

PEDIGREE® Adult z Wołowiną i Warzywami, Małe Rasy, 2 kg

Rozmiary:
 • OPIS PRODUKTU

  Sucha karma PEDIGREE® Adult Mini z wołowiną i warzywami to pełnoporcjowe pożywienie przeznaczone dla psów małych ras poniżej 10 kg. Receptura opracowana przez lekarzy weterynarii i specjalistów ds. dietetyki z Instytutu Nauki o Zwierzętach WALTHAM™ zawiera w składzie prebiotyki i superfoods: marchew, która jest źródłem witaminy A z beta karotenu i groszek - źródło włókna pokarmowego i minerałów. Twój pupil zasługuje na szczęśliwy uśmiech, stąd tak ważne jest dla niego utrzymanie zdrowych zębów i dziąseł. Karma ma specjalnie opracowany rozmiar i teksturę granulek, aby zachęcić starsze psy do chrupania i żucia w celu utrzymania zdrowych zębów i dziąseł. Wybrane witaminy z grupy B i cynk wspierają zdrową skórę i sierść, aby pomóc Twojemu psu wyglądać i czuć się świetnie. Zawarta w składzie witamina E posiada właściwości antyoksydacyjne i wspomaga naturalne mechanizmy obronne Twojego psa. Karma PEDIGREE® zawiera naturalne włókno pokarmowe, prebiotyki i wysokiej jakości białka, które wspomagają zdrowe trawienie, bo każdy pies zasługuje na zdrowy brzuszek.

  Korzyści:
  • Z naturalnymi* składnikami.
  • Z prebiotykami i superfoods.
  • Bez sztucznych barwników i dodatków smakowych.
  • Pielęgnacja jamy ustnej.
  • Zdrowa skóra i sierść.
  • Zdrowe trawienie.
  • Wsparcie naturalnych mechanizmów obronnych.
  • Bez dodatku oleju palmowego.
  • Składniki pozyskiwane z dbałością - marka Pedigree® ściśle współpracuje z producentami zboża w celu poprawy praktyk rolniczych.
  • PEDIGREE® Adoptuj psa. W PEDIGREE® pomagamy psom ze schronisk znaleźć nowy, kochający dom.
  • Wygodne zamknięcie zip fresh.
 • SKŁADNIKI

  zboża*, mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (w tym wołowina 4%), oleje i tłuszcze, produkty pochodzenia roślinnego (w tym wysłodków buraczanych suszonych 3%*), substancje mineralne (w tym tripolifosforan sodu 0,4%), warzywa* (w tym mieszanka suszonego groszku i marchewki 0,7%, co odpowiada zawartości mieszanki groszku i marchewki 4%), drożdże (w tym drożdże browarnicze 0,4%). *Składniki naturalnego pochodzenia.
 • SKŁADNIKI ANALITYCZNE (%)

  białko: 20,0; zawartość tłuszczu: 9,2; materia nieorganiczna: 7,0; włókno surowe: 2,4.
 • DODATKI

  Przeciwutleniacze, Dodatki dietetyczne: Witamina B₁: 6,2 mg, Witamina B₂: 10,7 mg, Witamina D₃: 1500 IU, Witamina E: 100 mg, Biotyna: 0,15 mg; Miedź (siarczan miedzi (II), pięciowodny): 3,6 mg, Jod (jodek potasu): 0,9 mg, Mangan (siarczan manganawy, jednowodny): 18,0 mg, Selen (selenin sodu): 0,28 mg, Cynk (siarczan cynku, jednowodny): 51,0 mg.
 • WSKAZÓWKI DOTYCZĄCE KARMIENIA

  Należy uwzględnić kalorie pochodzące z przysmaków. Ilości karmy są podane wyłącznie jako wskazówki. Należy dostosować ilość karmy do wieku, rozmiaru i poziomu aktywności psa. Przy zmianie diety należy wprowadzać karmę stopniowo. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź naszą stronę internetową www.pedigree.pl bądź zadzwoń pod numer naszej infolinii 0-801- 10-63-63. Zapewnij psu świeżą wodę do picia. Przechowywać w zamkniętym opakowaniu, w suchym i chłodnym miejscu.

  Zalecana dzienna ilość karmy.

  Pies o masie ciała 1 kg potrzebuje dziennie 25-30 g karmy suchej.

  Pies o masie ciała 3 kg potrzebuje dziennie 60-65 g karmy suchej.

  Pies o masie ciała 5 kg potrzebuje dziennie 90-100 g karmy suchej.

  Pies o masie ciała 7 kg potrzebuje dziennie 115-125 g karmy suchej.

  Pies o masie ciała 10 kg potrzebuje dziennie 150-165 g karmy suchej.

  25 g karmy suchej można zastąpić 1 saszetką 100 g karmy mokrej PEDIGREE®.

 • ZMIANA DIETY

  Jak powinna wyglądać zmiana diety Twojego psa? Rekomendujemy, by nowe posiłki wprowadzać stopniowo w celu uniknięcia problemów żołądkowych. Na ogół cały proces powinien potrwać około 7 dni. Pamiętaj, aby monitorować jego przebieg i upewnić się, że zmiana idzie zgodnie z planem. Na początku wprowadzaj nowy pokarm mieszając go z aktualnym w proporcjach 1:3 i stopniowo zwiększaj je w miarę upływu czasu w taki sposób, by po 7 dniach karmić psa tylko nowym pokarmem. Monitoruj uważnie cały proces.

  Na początek rekomendujemy mieszanie nowego pokarmu z obecnym w proporcjach 1:3, a jeśli wszystko przebiega bez problemów, to po 4 dniach zwiększenie proporcji do 1:1, a po 6 dniach do 3:1. Po 7-8 dniach, jeśli zmiana wciąż przebiega gładko, możesz przejść do podawania psu tylko nowego pokarmu.

  Podczas zmiany diety rekomendujemy, aby czas i miejsce karmienia były takie, jak zazwyczaj. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości lub dodatkowe pytania, zwróć się do swojego lekarza weterynarii.
{"size":{"name":"2kg","uuid":"2329ee99-bb26-4a55-9697-fffeecf337a8","is_selected":"0"},"data":{"upc_ean":"5998749145135"}}
SUCHA
PEDIGREE® Adult z Wołowiną i Warzywami, Małe Rasy, 2 kg
Rozmiary: