PEDIGREE PL
Szukaj
{"label":"PDP Image Slider block","id":"pdp_image_slider_block","image_source":"variant","images":[{"size":{"name":"400g","uuid":"c2e25b0e-9425-4b38-96b1-ea40ff3a3d70"},"images":[{"src":"\/cdn-cgi\/image\/format=auto,q=90\/sites\/g\/files\/fnmzdf4916\/files\/migrate-product-files\/images\/oqwz0mnml32a87gdpzck.png","alt":null}],"video":""}],"url":"\/karma-dla-szczeniaka\/mokra-karma-dla-psa\/pedigree-junior-z-kurczakiem-w-galaretce-400g","name":"PEDIGREE\u00ae Junior z kurczakiem w Galaretce, 400g","class":"","type":"Mokra","format":"Puszka","upc_ean":"5900951015946"}
MOKRA

PEDIGREE® Junior z kurczakiem w Galaretce, 400g

Rozmiary:
 • OPIS PRODUKTU

  PEDIGREE® Junior to pokarm, który zaspokoi potrzeby rosnących psów. Pupile rozsmakują się w delikatnych mięsistych kawałeczkach z Kurczakiem. Dzięki specjalnej formule, opracowanej w Instytucie Nauki o Zwierzętach WALTHAM™, PEDIGREE® Junior stanowi pełnowartościowe i zbilansowane pożywienie. Receptura dostarczająca wysokiej jakości białko oraz odpowiednie proporcje witamin i minerałów zapewni Twojemu psiemu przyjacielowi wszystko, czego potrzebuje dla zdrowego i naturalnego rozwoju. Dodatek witaminy E wzmocni jego układ odpornościowy, fosfor i wapń pomogą rosnąć zdrowym i mocnym kościom, a błonnik wpłynie korzystnie na funkcjonowanie układu pokarmowego. Podając swojemu pupilowi PEDIGREE® Junior, pomagasz mu rosnąć zdrowym i radosnym. 
  Korzyści z podawania psu jedzenia PEDIGREE® Junior Zdrowy Start:
  Zdrowy układ pokarmowy, dzięki obecnemu w składzie błonnikowi, który pomaga w zdrowej pracy jelit, by pies zawsze czuł się jak najlepiej.
  Silne kości i zdrowe zęby - zawiera optymalny poziom wapnia i fosforu dla zachowania zdrowych zębów i kości.
  Wspiera naturalne mechanizmy obronne - Witamina E oraz substancje mineralne wspierają silne, naturalne mechanizmy obronne.
 • ZMIANA DIETY

  Jak powinna wyglądać zmiana diety Twojego psa? Rekomendujemy, by nowe posiłki wprowadzać stopniowo w celu uniknięcia problemów żołądkowych. Na ogół cały proces powinien potrwać około 7 dni. Pamiętaj, aby monitorować jego przebieg i upewnić się, że zmiana idzie zgodnie z planem. Na początku wprowadzaj nowy pokarm mieszając go z aktualnym w proporcjach 1:3 i stopniowo zwiększaj je w miarę upływu czasu w taki sposób, by po 7 dniach karmić psa tylko nowym pokarmem. Monitoruj uważnie cały proces.

  Na początek rekomendujemy mieszanie nowego pokarmu z obecnym w proporcjach 1:3, a jeśli wszystko przebiega bez problemów, to po 4 dniach zwiększenie proporcji do 1:1, a po 6 dniach do 3:1. Po 7-8 dniach, jeśli zmiana wciąż przebiega gładko, możesz przejść do podawania psu tylko nowego pokarmu.

  Podczas zmiany diety rekomendujemy, aby czas i miejsce karmienia były takie, jak zazwyczaj. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości lub dodatkowe pytania, zwróć się do swojego lekarza weterynarii.
{"size":{"name":"400g","uuid":"c2e25b0e-9425-4b38-96b1-ea40ff3a3d70","is_selected":"0"},"data":{"upc_ean":"5900951015946"}}
MOKRA
PEDIGREE® Junior z kurczakiem w Galaretce, 400g
Rozmiary:
Pedigree imagery
Kup online