PEDIGREE PL
Szukaj
MOKRA
PEDIGREE® Junior z kurczakiem w Galaretce, 400g
Rozmiary:
 • pdp_accordion_detail_block268OPIS PRODUKTU

  PEDIGREE® Junior to pokarm, który zaspokoi potrzeby rosnących psów. Pupile rozsmakują się w delikatnych mięsistych kawałeczkach z Kurczakiem. Dzięki specjalnej formule, opracowanej w Instytucie Nauki o Zwierzętach WALTHAM™, PEDIGREE® Junior stanowi pełnowartościowe i zbilansowane pożywienie. Receptura dostarczająca wysokiej jakości białko oraz odpowiednie proporcje witamin i minerałów zapewni Twojemu psiemu przyjacielowi wszystko, czego potrzebuje dla zdrowego i naturalnego rozwoju. Dodatek witaminy E wzmocni jego układ odpornościowy, fosfor i wapń pomogą rosnąć zdrowym i mocnym kościom, a błonnik wpłynie korzystnie na funkcjonowanie układu pokarmowego. Podając swojemu pupilowi PEDIGREE® Junior, pomagasz mu rosnąć zdrowym i radosnym. 
  Korzyści z podawania psu jedzenia PEDIGREE® Junior Zdrowy Start:
  Zdrowy układ pokarmowy, dzięki obecnemu w składzie błonnikowi, który pomaga w zdrowej pracy jelit, by pies zawsze czuł się jak najlepiej.
  Silne kości i zdrowe zęby - zawiera optymalny poziom wapnia i fosforu dla zachowania zdrowych zębów i kości.
  Wspiera naturalne mechanizmy obronne - Witamina E oraz substancje mineralne wspierają silne, naturalne mechanizmy obronne.
MOKRA

PEDIGREE® Junior z kurczakiem w Galaretce, 400g

Rozmiary:
Pedigree imagery
Kup online