PEDIGREE® Vital Protection™ Junior Bogaty w Kurczaka, z Ryżem dla szczeniąt dużych ras. 8,4kg

PEDIGREE® Vital Protection™ Junior Bogaty w Kurczaka, z Ryżem dla szczeniąt dużych ras. 8,4kg

PEDIGREE® Vital Protection™ Junior Bogaty w Kurczaka, z Ryżem to pokarm pełnoporcjowy dla szczeniąt dużych ras, który został opracowany z myślą o zaspokojeniu najważniejszych potrzeb psów w ich pierwszym roku życia: wspiera naturalnie silne mechanizmy obronne, ułatwia zachowanie zdrowej skóry i sierści, wspomaga dobre trawienie, a także pomaga oczyszczać zęby czworonogów. Z PEDIGREE® Vital Protection Junior dostarczasz kompletne i zbilansowane pożywienie, które pomoże szczeniętom wyrosnąć na zdrowe i silne psy. Nie zawiera sztucznych barwników i aromatów (dodatków smakowych). Pokarm Pedigree został opracowany przez specjalistów ds. żywienia i lekarzy weterynarii z Centrum Żywienia Zwierząt WALTHAMTM.

WSKAZÓWKI DOTYCZĄCE KARMIENIA

Uwzględnij okres przejściowy i dostosuj ilości karmy do potrzeb zwierzęcia. W przypadku psów z nadwagą, zmniejsz dzienną ilość. Jak? Sprawdź na naszej stronie internetowej www.pedigree.pl lub zadzwoń pod numer naszej infolinii 0-801 10 63 63. Zapewnij psu świeżą wodę do picia. Produkt należy przechowywać w zamkniętym opakowaniu, w suchym i chłodnym miejscu

SKŁADNIKI/SKŁAD

zboża (w tym 4% ryżu), mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (26%, w tym 14% kurczaka), oleje i tłuszcze (w tym 0,4% oleju słonecznikowego), produkty pochodzenia roślinnego, substancje mineralne, roślinne ekstrakty białkowe.

Składniki analityczne

białko: 28
zawartość tłuszczu: 16
materia nieorganiczna: 7
włókno surowe: 1,9
wapń: 1,4
fosfor: 1,1
Dodatki / 1 kg:  
Dodatki dietetyczne:  
Witamina A: 9520 IU
Witamina D₃: 1050 IU
Witamina E: 450 mg
Siarczan miedzi pięciowodny: 34,8 mg
Siarczan manganu jednowodny: 103 mg
Jodek potasu: 2,9 mg
Selenin sodu: 0,35 mg
Siarczan cynku jednowodny: 275 mg.
Pedigree® Feeling Happy Pedigree® Feeling Happy