PEDIGREE® Vital Protection™ z Wołowiną i Warzywami, dla dorosłych psów małych ras

PEDIGREE® Vital ProtectionTM;  z Wołowiną i Warzywami dla dorosłych psów małych ras to jedzenie, które zostało opracowane z myślą o zaspokojeniu najważniejszych potrzeb psa: wspiera naturalnie silnie mechanizmy obronne, ułatwia zachowanie zdrowej skóry i sierści, wspomaga trawienie, a także pomaga oczyszczać zęby czworonoga. Z PEDIGREE® Vital Protection dostarczasz kompletne i zbilansowane pożywienie, które pomoże utrzymać Twojego psa w zdrowiu i witalności. Nie zawiera sztucznych barwników i aromatów (dodatków smakowych). Pokarm ten został opracowany przez specjalistów ds. żywienia i lekarzy weterynarii w Centrum Żywienia Zwierząt WALTHAMTM.

WSKAZÓWKI DOTYCZĄCE KARMIENIA

Uwzględnij okres przejściowy i dostosuj ilości karmy do potrzeb zwierzęcia. W przypadku psów z nadwagą, zmniejsz dzienną ilość. Jak? Sprawdź na naszej stronie internetowej www.pedigree.pl lub zadzwoń pod numer naszej infolinii 0-801 10 63 63. Zapewnij psu świeżą wodę do picia. Produkt należy przechowywać w zamkniętym opakowaniu, w suchym i chłodnym miejscu

SKŁADNIKI/SKŁAD

zboża, mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (18%, w tym 4% wołowiny w brązowych granulkach), oleje i tłuszcze (w tym 0,5% oleju słonecznikowego), produkty pochodzenia roślinnego (w tym 2% wysłodków buraczanych), substancje mineralne (w tym 0,7% tripolifosforanu sodu jako składnika aktywnego w brązowych granulkach), warzywa (4% marchewki w pomarańczowych granulkach, 4% groszku w zielonych granulkach).

Składniki analityczne

białko:22
zawartość tłuszczu:14
materia nieorganiczna:7
włókno surowe:2,9
kwasy tłuszczowe omega-6:3,1
żelazo:85 mg/kg
Dodatki / 1 kg:Przeciwutleniacze / Barwniki pochodzenia naturalnego
Dodatki dietetyczne: 
Witamina A:12920 IU
Witamina B₁:7,3 mg
Witamina B₂:12,5 mg
Witamina B₆:3,3 mg
Witamina D₃:1425 IU
Witamina E:100 mg
Siarczan miedzi pięciowodny:18 mg
Siarczan manganu jednowodny:70,3 mg
Jodek potasu:1,5 mg
Selenin sodu:0,6 mg
Siarczan cynku jednowodny:188 mg.
Pedigree® Feeling HappyPedigree® Feeling Happy
Ustawienia plików cookie