Żywienie

Zdrowy pies to szczęśliwy pies. Dlatego naszą misją jest zapewnienie Twojemu psu takiego jedzenia, jakiego potrzebuje, w smakach i o konsystencji, które uwielbia.

Odpowiednie odżywianie
Zachowanie zdrowej masy ciała
Wskazówki żywieniowe
Więcej informacji

Nasze produkty

Mokra karma Pedigree® Complete

W 100% kompletna i wzbogacona cennymi substancjami odżywczymi, aby wspierać zdrowie psa. Karma mokra to posiłek sprawiający Twojemu psu wiele radości i zawierający 4 razy mniej kalorii na gram niż karma sucha. Dostępna w puszkach i saszetkach.

Sucha karma Pedigree® Complete

W 100% kompletna i opracowana w oparciu o badania naukowe po to, aby wspierać zdrowie jamy ustnej Twojego psa, dbać o jego skórę i sierść oraz wspomagać trawienie i odporność.

Pielęgnacja jamy ustnej

Aż 4 na 5 psów powyżej 3. roku życia cierpi na choroby dziąseł. Są one spowodowane gromadzeniem się płytki bakteryjnej (osadu) i kamienia nazębnego przy linii dziąseł. Dlatego tak ważna jest prawidłowa higiena jamy ustnej, polegająca na codziennym myciu zębów psa oraz stosowaniu odpowiedniej diety. Podawanie pupilowi karmy suchej i przysmaków dentystycznych Pedigree® Dentastix® usuwa płytkę bakteryjną oraz redukuje tworzenie kamienia nazębnego, co zostało udowodnione naukowo.

Przysmaki

Nagradzanie psa przysmakami to świetny sposób na budowanie więzi z pupilem, ułatwianie mu szkolenia, zaspokojenie jego naturalnych potrzeb (np. żucia i gryzienia). Przysmaki Pedigree® to pyszne i zdrowe przekąski na każdą okazję - kiedy chcesz nagrodzić ulubieńca, wspólnie aktywnie spędzić czas, pomóc mu w trudnej sytuacji (np. w gabinecie lekarza weterynarii), zadbać o jego instynktowne zachowania. Pamiętaj jednak, że przysmaki to karma uzupełniająca, która powinna dostarczać nie więcej niż 10% dziennej porcji energii z pokarmu.

X