Żywienie

Zdrowy pies to szczęśliwy pies. Dlatego naszą misją jest zapewnienie Twojemu psu takiego jedzenia, jakiego potrzebuje, w smakach i o konsystencji, którą uwielbia.

Żywienie
Jak karmić psa?
Żywienie
Zachowanie zdrowej masy ciała
Żywienie
Wskazówki żywieniowe
Więcej informacji
Więcej informacji

Nasze produkty

Mokra karma Pedigree® Complete

W 100% kompletna i wzbogacona cennymi substancjami odżywczymi, aby wspierać zdrowie psa. Karma mokra to posiłek sprawiający Twojemu psu wiele radości i zawierający 4 razy mniej kalorii na gram niż karma sucha. Dostępna w puszkach i saszetkach. W 100% kompletna i wzbogacona cennymi substancjami odżywczymi, aby wspierać zdrowie psa. Karma mokra to posiłek sprawiający Twojemu psu wiele radości i zawierający 4 razy mniej kalorii na gram niż karma sucha. Dostępna w puszkach i saszetkach.

Sucha karma Pedigree® Complete

W 100% kompletna i opracowana w oparciu o badania naukowe po to, aby wspierać zdrowie jamy ustnej Twojego psa, dbać o jego skórę i sierść oraz wspomagać trawienie i odporność.

Pielęgnacja jamy ustnej

Niestety 4 na 5 psów powyżej 3. roku życia cierpi na choroby dziąseł. Są one spowodowane gromadzeniem się osadu i kamienia nazębnego przy linii dziąseł, co można zredukować skuteczną i rutynową pielęgnacją zębów.

Najskuteczniejszym sposobem pielęgnacji jest codzienne szczotkowanie zębów psa. Jednakże, jeśli takie codzienne zabiegi pielęgnacyjne są niemożliwe, rekomendowane przez weterynarzy przysmaki Pedigree® Dentastix® oraz Advanced, zapobiegają gromadzeniu się osadu i kamienia nazębnego, co zostało udowodnione naukowo.

Przysmaki

Nagradzanie psa przysmakami to świetny sposób na budowanie z nim więzi, szkolenie go i ogólną troskę o jego kondycję emocjonalną.

Przysmaki Pedigree® oferują odpowiedzialny sposób nagradzania psa i zostały pomyślane jako pyszne przekąski na każdą okazję, gdy tylko uznasz, że chcesz nagrodzić swojego pupila. Pamiętaj jednak, że przysmaki i inne jedzenie nie będące w 100% kompletne, powinno stanowić tylko 10% kalorii spożywanych przez psa w ciągu dnia.

Ustawienia plików cookie